ETC Launch - Pokaz nowych urządzeń już 30 i 31 marca

ETC Launch - Pokaz nowych urządzeń już 30 i 31 marca

22 marca 2021, 09:00
Producent: ETC

ETC w dniach 30-31 marca organizuje wydarzenie online, podczas którego zademonstruje dwie nowe oprawy teatralne. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności i rozpocznie się o 16:00 CEST / 15:00 BST (09:00 CDT) przemówieniem Davida Lincecuma, wiceprezesa ds. Marketingu.

Zaraz po przemówieniu, uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję wysłuchania nominowanego do nagrody Tony Awards - projektanta oświetlenia - Justina Townsenda, który wypowie się na temat wpływu diod LED na projektowanie oświetlenia. Dodatkowe sesje obejmą prezentacje produktów oraz sesja Q&A (pytań i odpowiedzi), które będzie można kierować do zespołu programistów, ponadto odbędzie się seria zajęć poświęconych zwiększeniu wydajności i produktywności oświetlenia w teatrze za pomocą nowych technologii oświetlenia teatralnego.

Prezentacja będzie przeprowadzana w języku angielskim, francuskim i niemieckim.

 

Weź udział

 

Keynote Event autorstwa Justina Townsenda

Justin Townsend, projektant oświetlenia na Broadwayu, pokaże swoją perspektywę świata technologii LED i jej wpływu na profesjonalne projektowanie oświetlenia na przestrzeni lat. Podzieli się on swoimi przemyśleniami na temat nowych urządzeń teatralnych ETC i ich zastosowaniem w projektach.

Townsend zaprojektował oświetlenie między innymi do Moulin Rouge, Jagged Little Pill, American Psycho, The Humans i  innych przedstawień na Broadway'u  i nie tylko. 


Włączanie Multiverse do systemu ETC

Podczas wydarzenia będzie można się zapoznać  z podstawami technologii bezprzewodowej Multiverse firmy City Theatrical oraz dowiedzieć się, jak planować i konfigurować urządzenia ETC (zalecane jest obejrzenie wprowadzenia City Theatrical do Multiverse Webinar przed rozpoczęciem zajęć).

 

Gotowi, do startu, światło! Oto aplikacja Set Light firmy ETC

Dowiedz się, w jaki sposób nowa aplikacja Set Light firmy ETC pomoże szybko skonfigurować i uruchomić sprzęt.


Zrozumienie potęgi Eos Color Controls

Niesamowite możliwości sterowania kolorami w rodzinie urządzeń Eos, odróżniają je od innych konsol na rynku. Zostaną poruszone tematy różnych przestrzeni kolorów, tego, jak najlepiej wykorzystać swój próbnik kolorów, jak dostroić wybór kolorów za pomocą kontroli odcienia i jak najlepiej zarządzać funkcją color fade. 

 

[img:1]

 

Dema produktów online

Zarejestruj się, aby otrzymać indywidualne, wirtualne demo produktów w dogodnym terminie.

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz