Seria eco-pasków od D'Addario

Seria eco-pasków od D'Addario

22 czerwca 2021, 09:00
Producent: D'Addario

Seria pasków Eco-Comfort od D'Addario zapewnia doskonały komfort gry oraz świetny design. Najciekawszym elementem jest jednak wyjątkowo pro-ekologiczny proces powstawania dych pasków. Czy amerykański gigant właśnie zapoczątkował rewolucję w tym segmencie akcesoriów gitarowych? 

 [img:1]

 

D'Addario wyznacza nowe standardy. Seria pasków Eco-Comfort zapewnia wygodę i ciekawy design (charakterystyczny dla akcesoriów amerykańskiego giganta) przy wyjątkowo restrykcyjnych normach ekologicznych. Materiał na paski pochodzi z materiału pochodzącego w 100% (!!!) z recyklingu.

Ponadto proces farbowania (E. Dye) nie wykorzystuje wody i odbywa się przed ekstrudowaniem polimerów co korzystnie wypływa na na intensywność barw. Również skórzane zakończenia paska wykonane zostały z eko-skóry pochodzącej z odzysku. Tak więc eko-gitarzyści - Wasze prośby o eko-paski zostały wysłuchane!

 
[img:2]
 
Paski Pozostałe akcesoria

Gitara

Po co komu lutnik we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz