Gibson ogłasza współpracę z Kirkiem Hammettem

Gibson ogłasza współpracę z Kirkiem Hammettem

3 sierpnia 2021, 12:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Gibson nie przestaje zadziwiać. Lista oficjalnych artystów amerykańskiego giganta wciąż się wydłuża, tym razem za sprawą kolejnej legendy, Kirka Hammetta z zespołu Metallica. Co wyniknie z tej kolaboracji? Przekonamy się już wkrótce, tym bardziej, że kwartet z San Fransisco świętuje w 2021 roku 40-lecie (!!!) swojej działalności.

 

 

To już oficjalne info! Gibson ogłasza współpracę z Kirkiem Hammetem. Na razie wiadomo tyle, że współpraca będzie odnosiła się zarówno do samej marki Gibson jak i Epiphone. Warto tu podkreślić słowo oficjalnie, gdyż sam Kirk na instrumentach Gibson gra właściwie "od zawsze". Już na koncertach promujących "Kill'em all" mogliśmy podziwiać Flying V z 1979 r., potem był kultowy LP Custom Black Beauty i wiele, wiele innych modeli amerykańskiego giganta.

Ostatnim ważnym nabytkiem w kolekcji Hammetta była rzecz jasna gitara używana wcześniej przez Petera Greena i Garego Moore'a. No to teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i jak to mawiają mechanicy: "obserwować".

 

[img:3]

 
Elektroakustyczne Basowe Akustyczne Klasyczne Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, akustyczna sygnatura lidera Megadeth
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz