Abasi Concepts wzbogaca serię gitar Space T

Abasi Concepts wzbogaca serię gitar Space T

3 sierpnia 2021, 09:00

Od momentu powstania marki Abasi Concepts instrumenty tej firmy zadziwiają niesamowicie nowatorską stylistyką, ciekawym doborem akcesoriów oraz niezwyklą grywalnością. Nie inaczej jest z serią Space T, która jest ultra nowoczesnym spojrzeniem na klasycznego Tele. 

 

 

[img:5]

 

Pomysłodawcą marki Abasi Concepts jest rzecz jasna Tosin Abasi, lider formacji... Animals as Leaders! Z założenia instrumenty AC cechują się niezwykłą nowoczesnością i maksymalną grywalnością. Nie inaczej jest z serią Space T, którą właśnie została zoptymalizowana pod kątem 2021 roku.

Co się zmieniło? Mamy do wyboru drewno okoume lub sosnę cukrową (korpus), gryf wykonany z termicznie obrabianego klonu oraz podstrunnicę z klonu wzorzystego lub Richlite. W standardzie otrzymujemy również progi wykonane ze stali nierdzewnej, które gwarantują wieloletnią, bezproblemową eksploatację. 

 

[img:6]

 

Z pewnością cieszy fakt, że w ofercie znajduje się zestaw przetworników Fishman Fluence Georga Kocha, prawdziwego króla Tele. Ciekawie prezentuje się też paleta kolorystyczna serii: Pink Sparkle and Champagne, Violinburst, Miami Blue, Black Raven, Sapphire Red, Arctic White oraz Solarbeam Yellow.

 

Elektryczne Gitary

Gitara

Sto watów tranzystorowej radości od Orange
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz