Niecałe 2 kg PRS-owej magii!

Niecałe 2 kg PRS-owej magii!

18 sierpnia 2021, 08:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Prawdopodobnie jest to jedyny taki PRS na świecie. Sculpture Custom 24 został pozbawiony jakiejkolwiek elektroniki i wyposażony jedynie w przetwornik piezo. Ta unikalna konstrukcja została zamówiona przez Ish Guitars i waży niecałe 2 kg!

 

 

PRS Sculpture Custom 24 jest jedynym w swoim rodzaju instrumentem zamówionym u amerykańskiego giganta przez Ish Guitars. Gitara ta nie posiada tradycyjnej elektroniki i wyposażona została jedynie w przetwornik piezo. Fakt ten w połączeniu z konstrukcją Sculpture Custom 24 (gitara jest w środku całkowicie pusta!) skutkuje rekordowo niską wagą - niecałe 2 kg (3.9 lbs). 

 

[img:4]

 

Lutniczo też jest ciekawie! Mahoniowy korpus wieńczy świerkowy top, co z pewnością przekłada się na "akustyczność" brzmienia. Śnieżnobiałe wykończenie fenomenalnie dopełnia złoty osprzęt (nie żartujemy - markery na podstrunnicy wykonane zostały z 10 karatowego złota!). Nawet struny są złote, w tym przypadku jest to model Optima Gold. Cena? Cóż... tutaj mamy do czynienia z wagą ciężką - 13 500 dolarów. No ale oryginalność kosztuje :)

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i malutki kompresor od cenionego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz