PixelBrick - Innowacyjne oświetlenie od Astery

PixelBrick - Innowacyjne oświetlenie od Astery

2 września 2021, 10:00
Producent: Astera

Produkty firmy Astera dobrze znane są na rynku przede wszystkim z bezprzewodowej komunikacji, zasilania bateryjnego oraz mocy i finezji słynnego silnika Titan LED.

Ich najnowsza innowacja to 15W LED z optyką o szerokości 13°, zamknięty w pełni adaptowalnej oraz kompaktowej obudowie. Wielofunkcyjna oprawa sprawdzi się w każdych warunkach nie tylko ze względu na modułową budowę, również dzięki ochronie IP65.

 

 

Źródło światła oparte na 15W silniku Titan LED gwarantuje zarówno moc jak i jakość. Generuje strumień światła do 450lm. Silnik LED wyposażono w diody RGB + Mint + Amber dający pełne spektrum kolorów zarówno ostrych i nasyconych jak również miękkich pasteli. Temperatura barwowa pokrywa zakres od 1.750K do 20.000K. Urządzenie świetnie sprawdzi się podczas realizacji filmowo telewizyjnych, ponieważ odwzorowanie kolorów jest na imponującym poziome CRI co najmniej 96.

 

[img:1]

 

Najbardziej innowacyjną częścią PixelBrick jest jego obudowa. Wykonana z aluminium o wymiarach 10x10cm i wadze około 1kg. Wyposażony w specjalnie zaprojektowany system prowadnic z 4 stron. Prowadnice służą do montażu akcesoriów pozwalających łączyć ze sobą urządzenia tworząc praktycznie dowolne kombinacje kształtów. Dzięki wykorzystaniu regulowanych elementów możliwe jest uzyskanie nie tylko zwartych klastrów, ale np. koła, serca, cyfr czy też bardziej złożonych 3 – wymiarowych struktur.

 

[img:2]

 

W zależności od potrzeb wiązka światła może być zmieniana z wykorzystaniem dedykowanych filtrów zmiękczających o kątach 17°, 30° lub 120°. Dodatkowo możliwe jest założenie kopułki zmiękczającej jeszcze bardziej światło. Kopułka pozwala unikać hot spotów oraz tworzy łagodniejszy obraz pixela zarówna dla oka jak i aparatu.

 

[img:3]

 

Każde urządzenie posiada wbudowany odbiornik LumenRadio CRMX DMX. Połączenie może odbywać się za pośrednictwem ART7 AsteraBox łączącego się bezpośrednio z konsoletą lub poprzez aplikację AsteraAPP. Ponad to możliwe jest połączenie aplikacji bezpośrednio z urządzeniem dzięki wbudowanym odbiornikom Bluetooth. Do połączenia z przewodowego niezbędny jest Astera PowerBox umożliwiający podłączenie jednym przewodem sygnałowo/zasilającym 2x4 urządzenia. Zasilanie bateryjne pozwala na pracę do 20h, z maksymalną mocą do 6h ciągłej pracy. Czas ładowania wynosi średnio około 5h.

Całość producent proponuje w gotowych zestawach. Charging Case mieszczący 8 urządzeń oraz PowerBox, a także Accessory Case zawierający zarówno przewody, kopułki oraz różne rodzaje uchwytów montażowych i konektorów. Oba zestawy zapakowane są w wygodne nieduże walizki na kółkach.

 

[img:4]
 
Oświetlenie led

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz