CLONE by MyMethod - wyjątkowe lampy made in Poland

CLONE by MyMethod - wyjątkowe lampy made in Poland

1 września 2021, 11:00

MyMethod to nowa firma na rynku oświetlenia scenicznego pochodząca z Polski.  Krzysztof Rosłonek - prezes : "Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy nasze lampy na Waszych imprezach, a praca z nimi przyniesie Wam tyle samo radości, co nam przy ich tworzeniu". 

Nowa oprawa CLONE pozwoli realizować artystyczne wizje, posiada niepowtarzalny charakter. Sercem oprawy jest przyjemne dla oka światło żarowe pochodzące z żarówki halogenowej o temperaturze barwowej 3000K, strumień świetlny 5000lm oraz CRI bliskie 100. Wyposażona w srebrny młotkowany odbłyśnik, a całość zamknięta w czarnej nowoczesnej geometrycznej obudowie.  

 

 

Urządzenie zasilane jest napięciem sieciowym, może zarówno funkcjonować samodzielnie jak lub być łączona w grupy za pomocą specjalnie opracowanego systemu połączeń. System połączeń "Easy fix" ułatwia szybkie i wygodne łącznie bez użycia dodatkowych narzędzi. Ramy wyposażono w 17x12 mm otworów montażowych umożliwiających łączenia z dowolnej strony dając nieograniczone możliwości w projektowaniu konstrukcji.

 

[img:2]

 

CLONE to łatwe w obsłudze urządzenie tworzone z myślą o kompatybilności ze wszystkimi rozwiązaniami, z których na co dzień korzysta się na scenie. Może działać bez elementów konstrukcyjnych takich jak kratownice, rury, statywy itp. jak również jest kompatybilne z każdym z nich. Oprawa wytrzymała i uniwersalna jak również dopasowana do standardów stosowanych na scenie.

 

[img:1]

 

Dostępna jest w zestawach po 6 sztuk wraz z dedykowanym 6 kanałowym dedykowanym dimmerem. Zarówno oprawy jak i dimmer są stosunkowo lekkie, jeden waży około 2.5 kg. Dimmer wyposażono w wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, jak również podświetlane przyciski. Zasilany sieciowo przewodem PowerCON TRUE oraz o maksymalnym poborze mocy 1380W. Komunikacja z wykorzystaniem złącza DMX 5 pin, zawiera 6 kanałów DMX oraz rozdzielczość 16 bit na wyjściu.

 

 

[img:3]

 

więcej: mymethod.pl
Regulatory napięcia, dimmery Reflektory

Oświetlenie

Cameo rozświetla 2022 Isla Bonita Love Festival La Palma
Więcej wiadomości