CLONE by MyMethod - wyjątkowe lampy made in Poland

CLONE by MyMethod - wyjątkowe lampy made in Poland

1 września 2021, 11:00

MyMethod to nowa firma na rynku oświetlenia scenicznego pochodząca z Polski.  Krzysztof Rosłonek - prezes : "Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy nasze lampy na Waszych imprezach, a praca z nimi przyniesie Wam tyle samo radości, co nam przy ich tworzeniu". 

Nowa oprawa CLONE pozwoli realizować artystyczne wizje, posiada niepowtarzalny charakter. Sercem oprawy jest przyjemne dla oka światło żarowe pochodzące z żarówki halogenowej o temperaturze barwowej 3000K, strumień świetlny 5000lm oraz CRI bliskie 100. Wyposażona w srebrny młotkowany odbłyśnik, a całość zamknięta w czarnej nowoczesnej geometrycznej obudowie.  

 

 

Urządzenie zasilane jest napięciem sieciowym, może zarówno funkcjonować samodzielnie jak lub być łączona w grupy za pomocą specjalnie opracowanego systemu połączeń. System połączeń "Easy fix" ułatwia szybkie i wygodne łącznie bez użycia dodatkowych narzędzi. Ramy wyposażono w 17x12 mm otworów montażowych umożliwiających łączenia z dowolnej strony dając nieograniczone możliwości w projektowaniu konstrukcji.

 

[img:2]

 

CLONE to łatwe w obsłudze urządzenie tworzone z myślą o kompatybilności ze wszystkimi rozwiązaniami, z których na co dzień korzysta się na scenie. Może działać bez elementów konstrukcyjnych takich jak kratownice, rury, statywy itp. jak również jest kompatybilne z każdym z nich. Oprawa wytrzymała i uniwersalna jak również dopasowana do standardów stosowanych na scenie.

 

[img:1]

 

Dostępna jest w zestawach po 6 sztuk wraz z dedykowanym 6 kanałowym dedykowanym dimmerem. Zarówno oprawy jak i dimmer są stosunkowo lekkie, jeden waży około 2.5 kg. Dimmer wyposażono w wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, jak również podświetlane przyciski. Zasilany sieciowo przewodem PowerCON TRUE oraz o maksymalnym poborze mocy 1380W. Komunikacja z wykorzystaniem złącza DMX 5 pin, zawiera 6 kanałów DMX oraz rozdzielczość 16 bit na wyjściu.

 

 

[img:3]

 

więcej: mymethod.pl
Regulatory napięcia, dimmery Reflektory

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz