Ernie Ball Music Man modernizuje Mariposę

Ernie Ball Music Man modernizuje Mariposę

3 września 2021, 11:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Zaprezentowany w 2019 roku model Mariposa doczekał się lekkich zmian. Ale dwie nowe wersje kolorystyczne to nie jedyna nowość wprowadzona przez Ernie Ball Music Man. Nowe wersje doczekały się również zmiany rodzaju drewna, co chyba stanowi nowy trend w rodzinie instrumentów EB MM. 

 

[img:2]

 

Ernie Ball Music Man Mariposa ujrzał światło dziennie w 2019 roku jako instrument sygnowany przez Omara Rodrígueza-Lópeza. Najnowsza odsłona instrumentów doczekała się dwóch ciekawych wersji kolorystycznych (Galaxy Pearl & Sahara Sunset), które w połączeniu ze złotym osprzętem prezentują się na prawdę fenomenalnie. 

Ale nowe kolory to nie wszystko! Zmianie uległ również dobór drewna, mahoniowy korpus (African Mahogany) zastąpiony został lekkim drewnem Okoume, które pochodzi z podobnej rodziny drzew co mahoń (stąd też podobna charakterystyka tonalna) i używane jest w wielu modelach gitar Ernie Ball Music Man

 

[img:1]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i malutki kompresor od cenionego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz