Jay Turser - dla każdego coś dobrego...

Jay Turser - dla każdego coś dobrego...

14 września 2021, 09:00
Producent: Jay Turser
Dystrybucja: Music Info

Wrzesień to, po wakacjach, tradycyjnie miesiąc, gdy tysiące młodych adeptów sztuki gitarowej rozpoczyna swoje pierwsze zmagania z instrumentem. Pierwsza gitara z reguły należy do tych budżetowych, ale tanio wcale nie musi oznaczać źle.

Tu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na producenta, który oferuje w bardzo rozsądnych cenach całe spektrum instrumentów - od gitar klasycznych, elektrycznych, basowych i to w cenie od 700 zł. 

 

[img:1]

 

Jay Turser, bo o nim mowa, to marka produkująca solidnie wykonane gitary stanowiące niejednokrotnie wybór wielu początkujących muzyków. Firma powstała w 1988 roku, by już dwa lata później zyskać uznanie i światową popularność. Od samego początku głównym celem konstruktorów Jay Tursera było zapewnienie przeciętnemu gitarzyście doskonałego brzmienia w możliwie najbardziej przystępnej cenie.

 

[img:4]

 

W 2004 roku gitary Jay Turser dostały prestiżową nagrodę czytelników - Guitar Player's Readers Choice - za doskonałą jakość swoich produktów. Oferta firmy jest niezwykle szeroka i obejmuje gitary elektryczne o klasycznych i najpopularniejszych w muzyce rockowej kształtach, gitary typowo jazzowe, gitary basowe, klasyczne i akustyczne oraz małe wzmacniacze i szereg akcesoriów dla gitarzystów! 

 

[img:2]

 

Oprócz konkurencyjnych cen markę cechuje też solidność swoich wyrobów, o której nie raz mogliśmy się przekonać testując poszczególne modele Jay Turser

Jay Tursery dostępne w polskiej dystrybucji znajdziecie tutaj.

 

[img:3]

 
Akcesoria gitarowe do gitary akustycznej do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze Basowe Elektroakustyczne Akustyczne Klasyczne Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Jay Turser Jay Turser www.jayturser.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Jay Turser rozwiń listę sklepów

Gitara

Cudne gitary Alvareza, w tym nowa Lureate [NAMM 2024]
Więcej wiadomości