Dwa nowe maleństwa od Joyo - Meteor II & Tweedy

Dwa nowe maleństwa od Joyo - Meteor II & Tweedy

18 listopada 2021, 12:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Seria kompaktowych wzmacniaczy Bantamp od Joyo od momentu pojawienia się na rynku zyskała spore grono fanów. Niewielkie rozmiary, prostota konstrukcji oraz spora funkcjonalność sprawiają, że konstrukcje te sprawdzają się w wielu sytuacjach sceniczno-studyjnych. Najnowsze dodatki do tej serii, Meteor II oraz Tweedy podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej! 

 

[img:1]

 

Joyo Bantamp Meteor II oraz Tweedy to najnowsze dodatki producenta w segmencie wzmacniaczy typu lunchbox. Otrzymujemy tutaj dwukanałowe konstrukcje, wyposażone w oddzielną korekcję poszczególnych kanałów. Jakby tego było mało, do dyspozycji mamy oddzielne wejście do przełączania kanałów oraz Bluetooth, co umożliwia nam granie z podkładami. Oba modele posiadają moc 20 wattów oraz wyjście na 8 Ohmową kolumnę. 

 

[img:2]

[img:3]
 
Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gitara

Czy gitara MIDI ma rację bytu?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz