FZ-1W - Nowy, aczkolwiek klasycznie brzmiący fuzz od BOSSa

FZ-1W - Nowy, aczkolwiek klasycznie brzmiący fuzz od BOSSa

26 listopada 2021, 11:00
Producent: Boss

BOSS wie, że internety nie zapominają. Niedawno wyciekło kilka wiadomości o nowym fuzzie w katalogu bossowskiego Wazza Craft. Dzisiaj z całą pewnością można powiedzieć, że projekt ten już niedługo zmaterializuje się na półkach sklepowych. 

 

 

[img:2]

 

BOSS FZ-1W to najnowszy fuzz w katalogu producenta, pochodzący z cieszącej się wielką estymą serii WazaCraft. Wbrew pozorom nie jest to próba odwzorowania cieszącego się również sporym powodzeniem FZ-2 (więcej potencjometrów i inny charakter brzmienia), FZ-1W zdecydowanie bliżej do Waza Craft TB-2W, który rozszedł się na pniu. No cóż, to słuchamy próbek i czekamy na fuzzowy prezent pod choinkę! 

 

[img:1]
[img:3]
 
więcej: www.boss.info
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz