Gitarowe plotki: Nowa sygnatura Kirk Hammetta & Gibsona?

Gitarowe plotki: Nowa sygnatura Kirk Hammetta & Gibsona?

25 stycznia 2022, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Niedawno Gibson oraz Kirk Hammett szumnie ogłaszali zacieśnienie współpracy oraz pojawienie się kilku nowych, sygnowanych przez muzyka modeli gitar. Ostatnio dało się zaobserwować wyżej wymienionego muzyka na scenie z niezwykle ciekawą gitarą, która z dużą dozą prawdopodobieństwa jest prototypem takiego właśnie modelu. 

 

 

Kirk Hammett z gitar Gibson korzysta w zasadzie od samego początku swojej kariery i był mniej lub bardziej oficjalnie związany z firmą przez ostatnie 40 lat. Na ostatnich koncertach można było zauważyć w rękach muzyka charakterystyczną, purpurową V-kę. Wszystko by się zgadzało, gdyż Hammett znany jest z zamiłowania zarówno do takiego kształtu gitar, jak i do koloru, gdyż w przeszłości miewał już sygnowane gitary w tym odcieniu (choć akurat nie od firmy Gibson). No cóż, czekamy na więcej wieści!

 

[img:2]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz