PRS prezentuje limitowany nakład gitar Semi-Hollow

PRS prezentuje limitowany nakład gitar Semi-Hollow

24 maja 2022, 11:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Co prawda w dobie galopującej inflacji pisanie o ekskluzywnych instrumentach wydaje się nie na miejscu, ale najnowsze instrumenty semi-hollow z Private Stock PRS są po prostu zbyt piękne, by o nich nie wspomnieć. Konkretnie o 85 sztukach gitarowej dobroci wprost od Paula Reeda Smitha. 

 

 

[img:1]

 

PRS Private Stock Special Semi-Hollow to limitowana do 85 sztuk seria instrumentów, prezentujących najbardziej ekskluzywną linię gitar firmy Paula Reeda Smitha. To, co wyróżnia te wyjątkowe "maszyny", to drewno, specjalnie wyselekcjonowane i sezonowane gatunki takie, jak Black Limba (korpus/szyjka) czy Ziricote (podstrunnica) przykuwają zarówno oko jak i... ucho. Całość podkreśla urzekający klasycznym pięknym lakier nitro w odcieniu Citrus Glow

 

[img:2]

 

"Pod maską" też zacnie: dwa przetworniki typu humbucker (PRS 58/15) rozdziela singiel PRS Narrowfield, co z opcją coil-splitting (humbuckery) czyni z Private Stock Special Semi-Hollow prawdziwy kombajn brzmieniowy. Jak wspomnieliśmy na początku, powstało zaledwie 85 sztuk tych gitar, więc jeśli chcecie zaszaleć z pokaźną ilością gotówki, radzimy nie zwlekać. 

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Jazda obowiązkowa dla fanów Rust in Peace Megadeth!
Więcej wiadomości