Portman EVO Collection - Uwielbiany design i duża moc LED

Portman EVO Collection - Uwielbiany design i duża moc LED

3 lutego 2023, 12:00
Producent: Portman

EVO Collection to najnowsza rodzina produktów w portfolio Portman Lights. Kultowe oprawy: P1 Retro Lamp, P2 Hexaline i P3 PIX3L zyskały nową jakość dzięki mocnym źródłom LED, specjalnie przeprojektowanym reflektorom i zaawansowanej elektronice. Nowe produkty to powiew świeżości, łączący ponadczasowe heksagonalne kształty z innowacyjnymi źródłami, wiernie oddającymi wszystkie atuty światła halogenowego.

 

 

Źródła światła

W zależności od modelu łączna moc diod LED w nowych oprawach wynosi od 210W do 340W (210W w P3 EVO, 300W w P2 EVO, 340W w P1 EVO). Składają się na to oryginalne źródła główne, które wiernie emulują halogen z płynnym dimmerem. Przy niskim natężeniu świecą ciepłą barwą 1600K, a przy maksymalnej jasności osiągają 3200K. Użytkownik może wybrać różne krzywe dimmera, dostępny jest również tryb stroboskopowy. W każdej oprawie główne źródła są sparowane ze źródłami RGBW, które wypełniają kolorem specjalnie zaprojektowane nowe reflektory lamp. Lampy mogą być zasilane dowolnym prądem o napięciu 110-240V (50-60 Hz) dzięki zastosowaniu elektroniki regulującej napięcie.

 

[img:2]

 

Sterowanie

Nowości Portmana wyposażone zostały w 5-pinowe złącza XLR (wejście/wyjście). Możliwe jest również zastosowanie modułu WDMX, dzięki czemu oprawy mogą być sterowane zdalnie. Każda oprawa posiada 6 trybów DMX z dużą ilością kanałów (9-47 Ch w P3 EVO, 12-67 Ch w P2 EVO i 13-77 Ch w P1 EVO) oraz ma wbudowane makra do uruchamiania lampy w trybie standalone. 

 

[img:3]

Design

Kolekcja EVO to ponadczasowy i lubiany design oparty na udanym sześciokątnym wzorze. To powrót do pierwszych ikonicznych produktów w portfolio firmy, nawiązujących do plastrów miodu w stylu retro. Każdy wzór jest chroniony patentem.

 

[img:1]

 

Dostępność na rynku

Premiera lampy miała miejsce 25 stycznia 2023 roku. Od tego dnia do dystrybutorów w ponad 55 krajach trafiają egzemplarze demonstracyjne. Pierwsze sztuki opraw z nowej kolekcji będą dostępne na rynkach w drugiej połowie lutego.

 

[img:4]
 
Reflektory

Oświetlenie

OTOS SP6 i OTOS B5 - Cameo prezentuje nowe głowice IP65
Więcej wiadomości