Syntezator w mrocznej oprawie, czyli PolyBrute Noir od Arturia

Syntezator w mrocznej oprawie, czyli PolyBrute Noir od Arturia

8 lutego 2023, 07:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

PolyBrute Noir to polifoniczny, analogowy syntezator, łączący niezrównaną ekspresję i intuicyjność sound designu z 6 potężnymi głosami Brute, w limitowanym czarnym wykończeniu Noir. To prawdziwie nowoczesny instrument dający niezrównane możliwości kreacji dźwięku.

 

[img:1]

Mroczny flagowiec

Czarny koń w każdej konfiguracji, PolyBrute Noir stylowo ukrywa swój ogromny potencjał twórczy w zgrabnej czarnej obudowie, uzupełnionej kolorowymi akcentami, luksusowymi elementami z ciemnego drewna i charakterystycznymi zjonizowanymi częściami, które sprawią, że każdy spojrzy co najmniej dwa razy.

 

 

Potężna analogowa polifonia

Wykorzystaj surową moc analogu za pomocą 6 potężnych analogowych głosów Brute, obejmujących płynne kształtowanie przebiegów, podwójne filtry i dotykowy zestaw modulacji. Dziel, nakładaj i układaj głosy PolyBrute dla każdego rodzaju polifonii analogowej.

 

[img:3]

 

Morphing: dźwięki w dźwiękach

Eksploruj kreatywne możliwości dwóch różnych stanów dźwiękowych w każdym presecie, które możesz płynnie zmieniać i mieszać. Za pomocą jednego ruchu wieloosiowego kontrolera Morphée i pokrętła Morph odkryj nieskończoną liczbę inspiracji w każdym patchu.

 

[img:2]

 

Wyraź siebie

Swobodnie wyrażaj swój styl muzyczny i realizuj swoje kreatywne pomysły dzięki praktycznym elementom sterującym PolyBrute, elastycznemu interfejsowi i wysokiej jakości klawiaturze reagującej na velocity z funkcją aftertouch. Od Morphée po responsywny kontroler wstęgowy, każdy aspekt PolyBrute zapewnia, że Twój dźwięk jest przedłużeniem Ciebie.

 

[img:4]

 

Twój dźwięk do nieskończoności

Zbudowany, aby zadowolić twojego wewnętrznego odkrywcę dźwięku, ten syntezator jest w pełni przystosowany do ciągłej eksploracji brzmienia i sound designu. Szybko twórz połączenia modulacyjne za pomocą Matrixa, pokoloruj swój patch za pomocą 3 cyfrowych silników efektów stereo i natychmiast ożywiaj każdy pomysł dzięki sekwencerowi i arpeggiatorowi.

 

Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Yamaha CK - Twoje brzmienie. Gdziekolwiek
Więcej wiadomości