Reflektory Cameo ZENIT W600 TW rozświetliły targi Auto Zürich

Reflektory Cameo ZENIT W600 TW rozświetliły targi Auto Zürich

16 marca 2023, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Każdego roku firma smARTec Veranstaltungstechnik AG realizuje około 2.000 produkcji, takich jak imprezy publiczne, targi czy wydarzenia korporacyjne. Z tego względu ten szwajcarski dostawca kompleksowych usług z siedzibą w Aarau zainwestował w sumie w 202 reflektory Cameo ZENIT W600 wersji Tunable White (TW). Nowe oprawy zostały użyte po raz pierwszy na targach Auto Zürich na początku listopada ubiegłego roku.

 
[img:5]

Mocne, wydajne i precyzyjne

Dla smARTec inwestycja w ZENIT W600 TW oznaczała koniec poszukiwań odpowiedniego zamiennika dla konwencjonalnych naświetlaczy HQI w klasie 400 W. Kierownik działu technologii Benjamin Müller i jego zespół świadomie skupili się na urządzeniach o elastycznej charakterystyce wiązki światła.

 

[img:1]

 

ZENIT W600 TW może być stosowany bardzo elastycznie i przekonał nas zarówno swoją jasnością, jak i - w połączeniu z soczewkami rozpraszającymi - precyzyjnym oświetleniem. Ponadto naświetlacz spełnia współczesne wymagania w zakresie zużycia energii.

Benjamin Müller - Kierownik działu technologii i członek zarządu smARTec Veranstaltungstechnik AG

 

[img:2]

 

Podobnie jak w przypadku oryginalnego ZENITa, ZENIT W600 TW zachwycił ramkami filtrów SnapMag, które w przeciwieństwie do innych opraw LED wash z barndoorami mogą znacznie precyzyjniej skoncentrować strumień światła na odpowiednim obszarze. Z tego względu ZENIT W600 sprawdza się jako światło bazowe i oświetlenie obszarowe na imprezach firmowych czy targach.

 

[img:3]

 

Premiera na targach samochodowych Auto Zürich

Auto Zürich odbyło się wraz z Auto Zürich Classic w dniach od 10 do 13 listopada 2022 roku w halach Messe Zürich. Z ponad 60.000 odwiedzającymi, 35. edycja była ponownie największym wydarzeniem na żywo dla publiki w Szwajcarii. Jako partner wydarzenia smARTec był odpowiedzialny za kwestie techniczne i wyposażył łącznie siedem hal wystawowych w reflektory, kratownice i inne. Oprawy Cameo ZENIT W600 TW zapewnił wymagane rezultaty, odpowiednio oświetlając prezentowane pojazdy we wszystkie dni targowe.

 

[img:4]
 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Prolight i Design Express Polska zapraszają na RoadSHOW'24
Więcej wiadomości