Kemper aktualizuje soft Profilera. Są prawdziwe perełki!

Kemper aktualizuje soft Profilera. Są prawdziwe perełki!

19 maja 2023, 11:00
Producent: Kemper

Kemper aktualizuje oprogramowanie serii Profiler. I to jak! Najnowszy update może być najbardziej wyczekiwaną modernizacją tej linii produktów, gdyż w sporym stopniu zwiększa funkcjonalność tych legendarnych już urządzeń.

 

 

[img:3]

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla linii produktów Profiler od Kempera to kolejny przełom w długiej historii tych urządzeń. Funkcja Liquid Modelling stanowi pomost między profilowaniem wzmacniaczy a modelingiem, pozwalając na modelowanie takich sekcji jak EQ, Tonestack czy Gain Control - mamy o wiele większą kontrolę nad kształtowaniem brzmienia.

 

[img:2]

 

Inną nowością jest marketplace, czyli miejsce, w którym można wymieniać się lub nabywać profile. Prawdziwą bombę zostawiamy na koniec. Kemper w końcu jest w stanie wysyłać audio za pomocą USB. Umożliwia to wykorzystywanie urządzenia jako interfejsu audio.

 

[img:1]

 

W wywiadzie video zamieszczonym powyżej pada też istotne pytanie, kiedy będzie Kemper 2? Odpowiedź może być zaskakująca bo… może nigdy! Skoro możliwości sprzętowe pierwowzoru wciąż pozwalają na aktualizację istniejącego urządzenia, to producent nadal zamierza rozwijać tę linię produktów.

 

[img:4]
 
Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Korg ST1K - Stroiciel syntezatorów
Więcej wiadomości