Oscar Schmidt to idealne rozwiązanie nie tylko na początek

Oscar Schmidt to idealne rozwiązanie nie tylko na początek

20 czerwca 2023, 11:00
autor: Przemysław Rajewski
Dystrybucja: Music Info

Nadchodzi lato – doskonały czas na spróbowanie czegoś nowego, np. nauki gry na instrumencie. Dzięki firmie Oscar Schmidt możemy nabyć sobie lub swojej pociesze pierwszy dobrej klasy instrument bez rujnowania wakacyjnego budżetu. Co ciekawego znajdziemy w ofercie tego zyskującego coraz większą popularność producenta?

 

 

Oscar Schmidt to marka znajdująca się pod skrzydłami legendarnego Washburna i ma w swojej ofercie szeroką gamę gitar, basów czy ukulele. Instrumenty tej marki kierowane są do młodych adeptów sztuki gitarowej, co przekłada się na kuszącą cenę przy zachowaniu odpowiedniego poziomu wykonania.

 

[img:1]

 

Oscar Schmidt OG HS

Zaczniemy może nieco nietuzinkowo, bo rzadko kiedy poświęca się czas instrumentom typu ½. Oscar Schmidt OG HS jest gitarą akustyczną typu ½ z płytą wierzchnią wykonaną ze świerku oraz boczkami i tyłem wykonanym z drewna Catalpa. Model ten prezentuje się gustownie, dzięki naturalnemu wykończeniu i będzie fantastycznym wyborem jako pierwsza gitara dla dziecka, jak i osób o naprawdę niewielkich dłoniach.

Cena: 890 zł

 

[img:2]

 

Oscar Schmidt OS 30

Również najmłodsi adepci gitary elektrycznej nie mogą czuć się zaniedbani. Oscar Schmidt OS 30 to klasyczny Strat, ale w rozmiarze ¾. Wszystko wedle prawideł sztuki - klonowy gryf, korpus wykonany z lipy i trzy przetworniki typu single coil. Sporym atutem jest też przykuwający oczy kolor Surf Green.

Cena: 950 zł

 

[img:3]

 

Oscar Schmidt OC9

Producent przygotował również coś dla miłośników muzyki klasycznej. OC9 to pełnowymiarowa gitara klasyczna wyposażona w świerkową płytę wierzchnią oraz boki i tył wykonany z drewna Catalpa. Ciekawym dodatkiem (nie spotykanym zbyt często w tego typu instrumentach) jest pręt do regulacji gryfu, pozwalający na uzyskanie jeszcze większego komfortu gryf.

Cena: 620 zł

 

[img:4]

 

Oscar Schmidt OB 100

Grasz na basie elektrycznym i po obejrzeniu kolejnego koncertu typu unplugged chciałbyś akustycznej odskoczni? Żaden problem! Oscar Schmidt OB 100 jest basem elektro-akustycznym, wykonanym w całości z mahoniu (plus palisandrowa podstrunnica) i wyposażonym w aktywną elektronikę.

Cena: 1.750 zł

 

[img:5]

 

Oscar Schmidt OU2

Na koniec maleństwo, które spodoba się każdemu - niezależnie czy zaczyna przygodę z instrumentami szarpanymi czy jest już bardziej doświadczonym muzykiem, szukającym odskoczni od swojego głównego instrumentu lub też maleństwa, z którym wygodnie się podróżuje. OU2 to koncertowe, mahoniowe ukulele, które sprawdzi się w każdej sytuacji i da wiele radości w ciepłe, letnie wieczory.

Cena: 365 zł

 

[img:6]
 
Gitary Akustyczne Ukulele

Gdzie kupić?

Oscar Schmidt by Washburn Oscar Schmidt by Washburn www.oscarschmidt.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Oscar Schmidt by Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Wszystkomający analogowy delay od Walrusa
Więcej wiadomości