Cameo S4 IP z wyróżnieniem Red Dot Design Award

Cameo S4 IP z wyróżnieniem Red Dot Design Award

4 lipca 2023, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Rosnąca w ostatnim czasie popularność oświetlenia z logo Cameo, a także trofea, takie jak nagroda czerwonej kropki, czyli Red Dot Design Award, świadczą o tym że rośnie świadomość marki wśród profesjonalnych odbiorców, którymi są firmy oświetleniowe, instalacyjne i integracyjne. 

Co to takiego ta przyznawana już od niemal 80 lat nagroda Red Dot? Jak twierdzą sami organizatorzy, Red Dot oznacza przynależność do grona najlepszych w designie i biznesie. Międzynarodowy konkurs projektowy „Red Dot Design Award” ma przyciągać wszystkich tych, którzy chcą wyróżnić swoją działalność biznesową poprzez design. Doskonałe projekty są wybierane przez kompetentne jury ekspertów w dziedzinie projektowania produktów, projektowania komunikacji i koncepcji projektowych.

 

[img:1]

 [img:2]

 Cameo S4 IP z wyróżnieniem Red Dot Design Award

Jest to panel LED-owy z certyfikatem IP65, należący do nowej serii Cameo S i generujący miękkie, przyjemne światło. Bez wątpienia znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w oświetleniu scenograficznym, ale i w telewizorni (niebagatelną zaletą jest tu możliwość regulowania częstotliwości PWM dla uniknięcia migotania w obrazie TV), kinematografii czy fotografii.

 

[img:3]
 

W kompaktowej oprawie S4 IP zamknięte są 544 diody LED SMD (RGBWW), pogrupowane w klastrach po 4 sztuki na każdy kolor. Dzięki doskonałemu odwzorowywaniu barw – z regulacją temperatury barwowej w zakresie 1.800 – 10.000 Kelvinów - oraz naturalnemu, rozproszonemu światłu, pozwala oświetlać ludzi i przedmioty w sposób przyciągający uwagę. Podczas konstruowania S4 IP firma Cameo przywiązywała najwyższą wagę do koncepcji obudowy i obsługi – zapewne stąd wspomniana nagroda. Stałe uchwyty z boku zapewniają bezpieczny i wygodny transport, a także pozwalają na szybkie ustawianie paneli na planie.

 

[img:4]

 

S4 IP jest również bardzo łatwy w obsłudze – jego pracą steruje się za pomocą enkoderów, przycisków skrótów i wyświetlacza z tyłu obudowy lub za pomocą EZRemote, z opcjonalnym kontrolerem UNICON® DMX/RDM. Aby umożliwić bezpośrednią obsługę przy urządzeniu, Cameo umieściło panel sterowania w z zagłębionym gnieździe, co ma chronić S4 IP nie tylko przed przypadkową zmianą ustawień, ale uszkodzeniami.

S4 IP dostępny jest wraz z „przydaśkami” takich jak filtry Intensifier, przyciemniające, wrota typu barn door, czy też nakładki typu „plaster miodu”.

 

[img:5]
 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Aura XIP od Martina - Zwycięzca na Targach PLASA w Londynie
Więcej wiadomości