Limitowana seria gitar od PRS i J.McLaughlina. Tylko 200 sztuk!

Limitowana seria gitar od PRS i J.McLaughlina. Tylko 200 sztuk!

2 sierpnia 2023, 10:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Dawno nie pisaliśmy o ekskluzywnych gitarach, więc spieszymy się zmienić ten stan rzeczy. PRS Private Stock John McLaughlin Limited Edition to limitowana do zaledwie 200 sztuk seria gitar, sygnowana przez legendarnego wirtuoza.

 

 

PRS Private Stock John McLaughlin Limited Edition to wyjątkowy hołd, złożony legendarnemu gitarzyście. Korpus jest klasyczną mieszanką mahoniu z przepięknym, klonowym topem. Ciekawiej robi się im bliżej główki. Gryf zbudowany został z drewna Hormigo, używanego z reguły do budowy instrumentów typu marimba, podstrunnica to z kolei drewno Grenadilla (african blackwood).

Fantastycznym pomysłem było wykończenie w kolorze Charcoal Phoenix (nitro, wysoki połysk), podczas gdy gryf nie posiada wykończenia tego typu. Wisienką na torcie są szalenie oryginalne markery na podstrunnicy.

 

[img:3]

 

Jeśli chodzi o akcesoria, to też nie ma mowy o przypadku. Za stabilność intonacji odpowiada mostek Gen III tremolo oraz klucze Phase III. „Pod maską” drzemie duet humbuckerów TCI wyposażonych w magnesy American Alnico. Układ ten kontrolowany jest za pomocą 3-pozycyjnego przełącznika oraz dwóch mini przełączników. Ta niezwykle limitowana seria gitar (tylko 200 sztuk) została własnoręcznie podpisana przez Paula Reeda Smitha oraz Paula Milesa.

 

[img:2]
 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości