Adam Jones (Tool) & Epiphone prezentują nowy model LP Custom

Adam Jones (Tool) & Epiphone prezentują nowy model LP Custom

11 września 2023, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Epiphone
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Ta gitara może być prawdziwą sensacją! Epiphone Adam Jones Korin Faught Sensation Les Paul Custom zachwyca niebanalnym wykończeniem oraz naprawdę solidnym wyposażeniem. 

 

 

Epiphone Adam Jones Korin Faught Sensation Les Paul Custom jest już piątym instrumentem sygnowanym przez Adama Jonesa, gitarzystę zespołu Tool. Model ten, podobnie jak inne LP od Epi i Adama, wykonany został z mahoniu i klonu (korpus) oraz mahoniu i hebanu (szyjka i gryf). Na wyposażeniu znajdziemy również siodełko GraphTech oraz przetworniki Seymour Duncan Distortion (mostek) oraz Epiphone ProBucker Custom (mostek, montowany na odwrót). 

 

[img:2]

 

[img:1]

 

W skład zestawu wchodzi również futerał Protector Series Hardshell Case. Co więc wyróżnia ten model wśród pozostałych sygnowanych przez Jonesa modeli? Wykończenie! O ile odcień Silverburst jest charakterystyczny dla wszystkich instrumentów muzyka Tool, to grafika Sensation, znajdująca się na tyle korpusu jest autorskim dziełem Korin Faught, prywatnie… żony gitarzysty! Nakład limitowany do 800 sztuk.

 

[img:3]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Laney poszerza serię Ironheart o dwa wzmacniacze gitarowe
Więcej wiadomości