Blackstar HT Venue MK III - Na scenę, do studia, do sypialni

Blackstar HT Venue MK III - Na scenę, do studia, do sypialni

20 września 2023, 09:00
autor: Przemysław Rajewski

Szukasz pancernego, wszechstronnego wzmacniacza na koncerty, do studia i do domu? Nie możesz w takim razie przejść obojętnie obok serii HT Venue MK III od Blackstar! Co czyni te konstrukcje tak wszechstronnymi? Spójrzmy zatem.

 

 

Blackstar HT Venue MK III to seria w pełni lampowych wzmacniaczy gitarowych, w skład której wchodzą takie modele jak HT Club 40 MK III combo, HT Club 50 MK III head, HT Stage 60 112 MK III combo, HT Stage 60 212 MK III combo oraz HT Stage 100 MK III head. Ponadto dostępne są kolumny gitarowe HTV-112 MK III, HTV-212 MK III, HTV-412 A/B MK III, wyposażone w głośniki renomowanej filmy Celestion.

 

[img:1]

 

Każdy z modeli to dwukanałowa konstrukcja, składająca się w kanału clean/crunch oraz overdrive, co w połączeniu z unikalną dla firmy funkcją ISF (wybór między bardziej brytyjską a amerykańską charakterystyką brzmieniową) czyni z tych wzmacniaczy niezwykle wszechstronne konstrukcje. Sekcja przedwzmacniacza oparta została o lampy 12AX7/ECC83, podczas gdy sekcja mocy to EL34.

 

[img:3]

 

Walory użytkowe zwiększa redukcja mocy do 10% mocy wyjściowej, cyfrowy reverb z dwoma trybami pracy (dark / light) co wraz z oprogramowaniem Architect umożliwia dopasowanie do każdego z kanałów trybu pracy verbu oraz czas opóźnienia. Wyżej wymienione oprogramowanie pomocne jest też przy funkcji CabRig, gdzie standardowo na pokładzie znajdziemy 3 symulacje kolumn gitarowych. Dzięki zastosowania aplikacji Architect liczba ta wzrasta do ponad 700!

 

[img:4]
 
Kolumny gitarowe Głowy gitarowe do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości