Cameo tworzy majestatyczne oświetlenie w Queen Miami Beach

Cameo tworzy majestatyczne oświetlenie w Queen Miami Beach

21 września 2023, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Dawny Paris Theater w Miami na Florydzie to prawdziwie legendarne miejsce, które do rozwoju popkultury przyczyniło się już wielokrotnie - kręcono tu teledyski takich artystów, jak: Madonna, Jennifer Lopez czy Red Hot Chili Peppers. Teraz ten fascynujący budynek w stylu art déco wkracza w nową erę - Queen Miami Beach to restauracja z klubowymi klimatami, która sprawi, że zaniemówicie dzięki połączeniu wnętrza i technologii!

Michael Meacham z firmy idesign był odpowiedzialny za wielokrotnie nagradzany projekt oświetlenia rozrywkowego w Queen Miami Beach i w pełni wykorzystał Cameo OPUS S5 i ZENIT W300 LED Wash Lights.

 

[img:1]

 

Chcieliśmy uzyskać efekt dużej wiązki światła, aby podkreślić łuk proscenium starego budynku teatru. Umieściliśmy OPUS S5 za łukiem i pozwoliliśmy oprawom świecić w pomieszczeniu "dramatycznymi" wiązkami.

OPUS S5 pokazują również swoją intensywność światła i wszechstronność efektu, gdy Queen przekształca się z restauracji w klub. Połączenie pełnego miksowania kolorów, zakresu zoomu, gobosów, pryzmatów i koła animacji w OPUS S5 jest imponujące i pozwala nam wypełnić całą przestrzeń wzorami i tworzyć tekstury.

Michael Meacham - Główny programista idesign Executive Designer

 

[img:2]

 

Wszechstronne oprawy typu downlight

ZENIT W300 LED Wash Lights zostały zintegrowane z przyciągającą wzrok konstrukcją sufitu nad stolikami restauracji i działają jako downlighty biegnące promieniście wokół centralnej lustrzanej kuli.

 

W300 są niezwykle jasne jak na swój rozmiar i fantastycznie sprawdzają się jako oświetlenie typu wash lub jako pełnokolorowe efekty stroboskopowe. Można nimi zdominować całe pomieszczenie.

Michael Meacham - Główny programista idesign Executive Designer

 

[img:3]

 

Partnerzy projektu Queen Miami Beach

  • Architekt: Beilinson Gomez Architects
  • Projekt wnętrz: Samy Chams
  • Oświetlenie rozrywkowe: idesign
  • Oświetlenie architektoniczne: Lux Populi
  • Instalator: Koncept Systems

 

[img:4]

 

Club 44

Oprócz Queen Miami Beach, Michael Meacham ostatnio używał OPUS S5 w klubie 44 w Toronto w Kanadzie - również zdobywając nominację do nagrody MONDO Awards.

 

Sposób, w jaki używamy OPUS S5 w 44 jest zupełnie inny niż w Queen Miami Beach: brutalny i twarzowy. Klub ma wąską, prostokątną konstrukcję pudełka na buty z bardzo wysokimi sufitami, więc stworzyliśmy niestandardową siatkę i umieściliśmy OPUS S5 w centralnych pozycjach, uzupełniając ponad stoma MOVO BEAM 100 z wiązkami gobo i mieszaniem w pełnym kolorze.

Michael Meacham - Główny programista idesign Executive Designer

 

Partnerzy projektu Club 44

  • Projekt oświetlenia: idesign
  • Instalator: Dymax

 

[img:5]
 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Praca szuka człowieka - Specjalista ds. sprzedaży w Adam Hall
Więcej wiadomości