Pięć lat gwarancji producenta

Pięć lat gwarancji producenta

7 czerwca 2007, 00:00
Pięć lat gwarancji producenta na zarejestrowane produkty HK Audio!

Na stronie producenta http://www.hkaudio.com  znajduje się formularz rejestracyjny służący do rozszerzenia gwarancji wybranych produktów HK Audio do 5 lat! Przy współpracy polskiego dystrybutora - firmy Amtec - specjalnie dla polskich klientów pojawiła sie całkowicie spolonizowana wersja formularza.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zakupu wypełnisz elektroniczny formularz na stronie producenta, otrzymasz dodatkowe 3 lata gwarancji, czyli razem będziesz miał 2 + 3 =5 lat gwarancji producenta!

Po wypełnieniu formularza otrzymasz certyfikat producenta potwierdzający dodatkowe 3 lata gwarancji producenta. Wypełnij formularz już teraz, to nic nie kosztuje i pamiętaj, że masz tylko 30 dni od daty zakupu!

W przypadku problemów z formularzem prosimy o kontakt z polskim dystrybutorem (dział kontakt) lub producentem.

Aby zarejestrować swój produkt po polsku wejdź na stronę: http://www.hkaudio.com/  


Porady dla osób rejestrujących:
Pamiętaj, że masz tylko 30 dni od daty zakupy na zarejestrowanie produktu. Każdą kolumnę z zestawów kolumnowych (np. seria Lucas, Projector) rejestrujemy osobno. W formularzu rejestracyjnym każdy subwoofer oraz każda satelita muszą być wpisane osobno wraz z ich unikalnymi numerami seryjnymi. Twoje dane podane w formularzu rejestracyjnym są przetwarzane przez firmę Music & Sales Professional Equipment GmbH i są używane jedynie w celach realizacji/obsługi gwarancyjnej. Jeżeli masz problemy z formularzem, skontaktuj się z polskim dystrybutorem lub producentem.
Kolumny i głośniki

Pro Audio

Nagłośnienie Hali sportowej OSiR Zamość nową realizacją Tommex
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz