Stroiki Sperzel w May-shopie

23 lutego 2005, 14:52
Producent: Sperzel
Klucze blokowane Sperzel już do kupienia w May-shopie, internetowym sklepie gitarzystów na www.shop.mayones.com. Stroiki Sperzel używane są przez najlepsze marki gitar, m.in. Parker, ESP, Brian Moore, Suhr, Warrior. W gitarach Mayones/Flame - w standardzie - stosowane są w takich modelach jak Virtuoso, Maestro czy Regius, a na zamówienie także w wersjach custom modeli Se, Signum, LP, Bell, Tell oraz EXG. 

[img:1:R]W ofercie May-shopu stroiki blokowane Sperzel Trim Lock (made in USA). Sprzedawane w kompletach, po 6-szt. Jednostronne (6 w linii, lewe) oraz dwustronne (3 lewe + 3 prawe) Najwyższa światowa jakość. Lekkie i łatwe w montażu. Świetnie trzymają strój i ułatwiają ultraszybką wymianę struny, np. w czasie koncertu. Wszystkie modele dostępne w 3 wersjach kolorystycznych. [img:2]
Akcesoria do instr. klawiszowych

Gdzie kupić?

Sperzel

Dystrybucja w Polsce:

Gitary Mayones s.c.

adres:
ul. Narwicka 80-557 Gdańsk

Sklepy muzyczne > Sperzel rozwiń listę sklepów

Gra i trąbi zespół Kombi - i to już 45 lat!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz