Polsound sp. z o.o

tel.: +48 22 2041 100
tel.: +48 22 2041 150 (serwis)
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

adres:
ul. Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa
mapa dojazdu
52.320531 20.893791

O firmie:

 

 

Firma Polsound Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

Nasza aktywność na tym polu sięga roku 1991 i zaowocowała współpracą ze wszystkimi poważnymi instytucjami administracji państwowej (W tym Kancelarie Rządu, Prezydenta i Sejmu RP), teatrami, kinami, obiektami sportowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi, firmami nagłośnieniowymi itp.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (Cyfrowe konsolety dźwiękowe dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących, część koncernu TEAC) i wielu innych. 
Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

 

   
  

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte na najbardziej prestiżowych instalacjach na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy stały skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Unikalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.
To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową, pełną gwarancję serwisową na nasze systemy.

W 2014 roku firma Polsound została wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolejnych firm o ustalonej renomie międzynarodowej.

Są to: Tannoy (firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów studyjnych i zestawów głośnikowych, w tym przeznaczonych do pracy w instalacjach nagłośnieniowych i rozgłoszeniowych), Lab.gruppen (jeden z najbardziej poważanych w świecie producentów wzmacniaczy klasy profesjonalnej, również instalacyjnych), Lake (firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała świat cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych) oraz Clear-Com (wytwórca zaawansowanych rozwiązań do komunikacji głosowej, takich jak analogowe i cyfrowe systemy partyline, cyfrowe matryce czy bezprzewodowe systemy intercom-over-IP).

Zapraszamy do współpracy.

 

Dojazd do nas to tylko 15 minut z centrum Warszawy :-)

 

Kontakt do działów:

 

W celu wysłania wiadomości, prosimy o kliknięcie, nastapi przekierowanie
do strony Polsound i możliwość wybrania deocelowego kontaktu e-mail. 

Ostatnie nowości: Polsound sp. z o.o

Shure MV7 vs SM7B - który z nich będzie odpowiedni?
Shure MV7 vs SM7B - który z nich będzie odpowiedni? SM7B zyskał status mikrofonu legendarnego zarówno wśród producentów, realizatorów jak i podcasterów. Większość z nich nie dopuszcza do użytku w swoich nagraniach żadnego innego mikrofonu, ale czy to oznacza, że nie powinni zwrócić uwagi na MV7?   [LIVE] Rozmowa z Pawłem Danikiewiczem z Polsound   Od Marca Marona do Michaela Jacksona, SM7B przez lata zyskał sobie potężne grono wielbicieli. Nie bez powodu stał się on ikoną audio: niewiele mikrofonów może rywalizować z jego ciepłym, bogatym brzmieniem, fantastycznymi właściwościami izolującymi i ogólną...
Tascam BD-MP4K - Popularne formaty audio i wideo obsługiwane jednym urządzeniem Tascam BD-MP4K - Popularne formaty audio i wideo obsługiwane jednym urządzeniem Zdalnie sterowany, profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 4K UHD, Tascam BD-MP4K jest ma być właściwym wyborem dla szerokiej gamy komercyjnych instalacji wymagających wysokiej jakości obrazu, w tym obiektów publicznych, edukacyjnych i komercyjnych, teatrów, firm eventowych itp. Zajmując tylko jedną jednostkę wysokości w racku, kompaktowy BD-MP4K oszczędza miejsce poprzez eliminację innych zbędnych urządzeń audio/wideo w szafie instalacyjnej. Obsługuje szeroki zakres nośników i formatów plików od płyt (Blu-ray/DVD/CD), pamięci USB, kart SD a nawet plików współdzielonych przez... US-HR - Nowa seria interfejsów audio od Tascam
US-HR - Nowa seria interfejsów audio od Tascam Firma Tascam wraca do gry ogłaszając trzy najnowsze interfejsy audio z nowej serii US-HR. Oto US-1x2HR, US2x2HR oraz US4x4HR z wysoką rozdzielczością audio 24-bit/192 kHz, ultra-niską latencją, praktycznie niesłyszalnymi szumami i wytrzymałym złączem USB-C.   Nowa seria Tascam US-HR Dzięki najnowocześniejszym przedwzmacniaczom mikrofonowym Ultra-HDDA, nowe interfejsy audio mają zapewnić wysoki współczynnik sygnału do szumu i bardzo niskie opóźnienie przez złącze USB. Na uwagę zasługuje także funkcja loopback umożliwiająca łatwe nagrywanie dźwięku z systemu komputera i...
Nowa aplikacja od Meyer Sound - Spacemap Go
Nowa aplikacja od Meyer Sound - Spacemap Go Spacemap Go to narzędzie, aplikacja na iOS do projektowania i miksowania dźwięku przestrzennego, które wykorzystuje możliwości przetwarzania dźwięku platformy Galileo GALAXY firmy Meyer Sound, aby pomóc artystom dźwięku w tworzeniu niezwykłych wrażeń dźwiękowych. “Spacemapy” to dwuwymiarowe układy graficzne, które umożliwiają złożoną dystrybucję dźwięku przestrzennego przy użyciu prostego zestawu kontrolek. Trajektorie, które można nagrywać, edytować, przekształcać, a nawet manipulować podczas występu, automatyzują ruch pozycji Spacemap, tworząc iluzję ruchu dźwięku....
Test miksera TASCAM Model 12
Test
Test miksera TASCAM Model 12 Jeżeli chodzi o rynek stacjonarnych mikserów dźwięku, to jest tego dużo. Bardzo dużo. Począwszy od prostych i stosunkowo tanich konstrukcji, po istne potwory, które mimo swoich gabarytów i, z często stuprocentową, analogową duszą na pokładzie, ciągle cieszą się dość dużą popularnością. Po drugiej stronie natomiast są konstrukcje cyfrowe. Drogie, często nieosiągalne dla domowych użytkowników, lecz z dużo większymi możliwościami i elastycznością pracy. A co, gdyby połączyć te dwa światy, w kompaktowym wydaniu i w cenie, na którą będzie można sobie zwyczajnie pozwolić?...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

Dane firmy

 

NIP 526-030-71-75
GIOS: GIOS E0010283WZBW
REGON: 010538252;
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 71103015080000000800203007

 

Serwis

 

Serwis czynny: poniedziałek 
- piątek w godzinach 10.00 - 17.00

e-mail: serwis@polsound.pl

telefon: 22 2041 150

UWAGA!
Serwis urządzeń z dystrybucji
firmy Polsound znajduje się
na ulicy Granicznej 17, Łomianki
(dawna siedziba firmy Polsound) 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz