Polsound sp. z o.o

tel.: +48 22 2041 100
tel.: +48 22 2041 150 (serwis)
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

adres:
ul. Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa
mapa dojazdu
52.320531 20.893791

O firmie:

 

 

Firma Polsound Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

Nasza aktywność na tym polu sięga roku 1991 i zaowocowała współpracą ze wszystkimi poważnymi instytucjami administracji państwowej (W tym Kancelarie Rządu, Prezydenta i Sejmu RP), teatrami, kinami, obiektami sportowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi, firmami nagłośnieniowymi itp.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (Cyfrowe konsolety dźwiękowe dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących, część koncernu TEAC) i wielu innych. 
Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

 

   
  

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte na najbardziej prestiżowych instalacjach na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy stały skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Unikalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.
To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową, pełną gwarancję serwisową na nasze systemy.

W 2014 roku firma Polsound została wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolejnych firm o ustalonej renomie międzynarodowej.

Są to: Tannoy (firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów studyjnych i zestawów głośnikowych, w tym przeznaczonych do pracy w instalacjach nagłośnieniowych i rozgłoszeniowych), Lab.gruppen (jeden z najbardziej poważanych w świecie producentów wzmacniaczy klasy profesjonalnej, również instalacyjnych), Lake (firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała świat cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych) oraz Clear-Com (wytwórca zaawansowanych rozwiązań do komunikacji głosowej, takich jak analogowe i cyfrowe systemy partyline, cyfrowe matryce czy bezprzewodowe systemy intercom-over-IP).

Zapraszamy do współpracy.

 

Dojazd do nas to tylko 15 minut z centrum Warszawy :-)

 

Kontakt do działów:

 

W celu wysłania wiadomości, prosimy o kliknięcie, nastapi przekierowanie
do strony Polsound i możliwość wybrania deocelowego kontaktu e-mail. 

Ostatnie nowości: Polsound sp. z o.o

Rusza akademia DiGiCo #GdyLiczySięDźwięk
Rusza akademia DiGiCo #GdyLiczySięDźwięk Firma Polsound wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalne szkolenia i wprowadza cykliczne, bezpłatne kursy online z obsługi konsolet DiGiCo SD. Na naukę najpopularniejszych rozwiązań na światowych scenach zawsze jest czas! Filmy szkoleniowe będą ukazywały się dwa razy w tygodniu na kanale Polsound na YouTube.    Przyszłość w technologii miksowania - AUDIO IO COPY AUDIO   Zachęcamy do obserwowania kanału i uczestniczenia w zajęciach. Jeśli pojawią się pytania - zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod filmem. Lekcje będą pojawiać się w następującej...
Behind the stage: Andrzej Piaseczny na trasie koncertowej z Klang
Behind the stage: Andrzej Piaseczny na trasie koncertowej z Klang Zapraszamy na kolejny reportaż Infomusic z cyklu "Behind The Stage". Tym razem omawiamy aspekty techniczne związane z trasą koncertową Andrzeja Piasecznego.
ISE'20: Shure IntelliMix Room - oprogramowanie konferencyjne
ISE'20: Shure IntelliMix Room - oprogramowanie konferencyjne Najważniejszą nowością od Shure na ISE2020 jest nowe oprogramowanie konferencyjne IntelliMix Room, przez producenta określane jako "przełomowe" rozwiązanie dla konferencji audio-video. Program ten, służący do przetwarzania sygnału z mikrofonów konferencyjnych Shure, stanowi kompletne rozwiązanie dla optymalizacji videokonferencji, niewymagające dodatkowego sprzętu. Paweł Danikiewicz z Polsound oraz Jacek Rusek z Shure bliżej omawiają nową platformę IntelliMix Room w naszej video-relacji ze stoiska Shure na ISE2020.     IntelliMix Room, przeznaczony na systemy...
SoundArt Festiwal - dwudniowe spotkanie branży w Poznaniu (relacja) SoundArt Festiwal - dwudniowe spotkanie branży w Poznaniu (relacja) W pierwszym kwartale tego roku widać spore ożywienie branży. Nie mówiąc o targach jak NAMM oraz ISE, to same firmy przejawiają inicjatywę na polskim rynku proponując szereg szkoleń i prezentacji oraz tzw. Roadshow po kraju. Ilość ich jest imponująca i zapraszamy Was do śledzenia kalendarium wydarzeń branżowych. Zaledwie kilka dni po Scenie Jutra 2020 rozpoczął się dwudniowy SoundArt Festiwal - tym razem zaproszenie przyszło z regionu Wielkopolski.  W organizację SoundArt Festiwalu zaangażowały się m.in. Uniwersytet im. Adam Mickiewicza, Uniwersytet Artystyczny w... Aktualizacja oprogramowania KLANG KOS do wersji 4.3 Aktualizacja oprogramowania KLANG KOS do wersji 4.3 KLANG KOS to, w skrócie, intuicyjny system trójwymiarowego, immersyjnego odsłuchu dla muzyków, pozwalający na proste tworzenie zaawansowanych przestrzennie projektów poprzez swobodne zarządzanie położeniem poszczególnych instrumentów i źródeł. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała najnowsza aktualizacja oprogramowania KOS do wersji 4.3.   W niej znalazły się następujące zmiany: Obsługa karty rozszerzeń DMI-KLANG, Szybsza zmiana i przemieszczanie się pomiędzy wieloma miksami, Do 16 konfigurowalnych grup DCA na miks, które wyświetlają się na szaro, gdy...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

Dane firmy

 

NIP 526-030-71-75
GIOS: GIOS E0010283WZBW
REGON: 010538252;
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 71103015080000000800203007

 

Serwis

 

Serwis czynny: poniedziałek 
- piątek w godzinach 10.00 - 17.00

e-mail: serwis@polsound.pl

telefon: 22 2041 150

UWAGA!
Serwis urządzeń z dystrybucji
firmy Polsound znajduje się
na ulicy Granicznej 17, Łomianki
(dawna siedziba firmy Polsound) 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz