Polsound sp. z o.o

tel.: +48 22 2041 100
tel.: +48 22 2041 150 (serwis)
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

adres:
ul. Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa
mapa dojazdu
52.320531 20.893791

O firmie:

 

 

Firma Polsound Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

Nasza aktywność na tym polu sięga roku 1991 i zaowocowała współpracą ze wszystkimi poważnymi instytucjami administracji państwowej (W tym Kancelarie Rządu, Prezydenta i Sejmu RP), teatrami, kinami, obiektami sportowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi, firmami nagłośnieniowymi itp.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (Cyfrowe konsolety dźwiękowe dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących, część koncernu TEAC) i wielu innych. 
Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

 

   
  

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte na najbardziej prestiżowych instalacjach na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy stały skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Unikalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.
To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową, pełną gwarancję serwisową na nasze systemy.

W 2014 roku firma Polsound została wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolejnych firm o ustalonej renomie międzynarodowej.

Są to: Tannoy (firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów studyjnych i zestawów głośnikowych, w tym przeznaczonych do pracy w instalacjach nagłośnieniowych i rozgłoszeniowych), Lab.gruppen (jeden z najbardziej poważanych w świecie producentów wzmacniaczy klasy profesjonalnej, również instalacyjnych), Lake (firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała świat cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych) oraz Clear-Com (wytwórca zaawansowanych rozwiązań do komunikacji głosowej, takich jak analogowe i cyfrowe systemy partyline, cyfrowe matryce czy bezprzewodowe systemy intercom-over-IP).

Zapraszamy do współpracy.

 

Dojazd do nas to tylko 15 minut z centrum Warszawy :-)

 

Kontakt do działów:

 

W celu wysłania wiadomości, prosimy o kliknięcie, nastapi przekierowanie
do strony Polsound i możliwość wybrania deocelowego kontaktu e-mail. 

Ostatnie nowości: Polsound sp. z o.o

PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338 PREMIERA: DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338 Na Targach NAMM 2020 DiGiCo prezentuje najnowszą konsoletę z serii Quantum, zupełnie nowe Quantum338. Podobnie jak Quantum7 i Quantum5, Quantum338 stanowi olbrzymi skok naprzód pod względem funkcjonalności i możliwości połączeń. Zawiera imponujące nowe rozwiązania konstrukcyjne, które oferują najwyższą elastyczność, a wszystko przy takiej samej szybkości działania, do której przyzwyczajeni są użytkownicy Quantum, w konsolecie o mniejszym formacie.   Quantum338 to konsoleta nowej generacji, która działa w synergii z naszym Quantum Engine. Skoncentrowaliśmy się w... Ciekawe instalacje: Systemy Meyer Sound LYON w Caesars Palace w Las Vegas Ciekawe instalacje: Systemy Meyer Sound LYON w Caesars Palace w Las Vegas Po letniej przerwie, którą spowodowane były prace nad znaczącymi ulepszeniami technicznymi i projektowymi, Colosseum w Caesars Palace zostało ponownie uruchomione we wrześniu, aby zapowiedzieć nową erę podczas najważniejszej prezentacji muzycznej w Las Vegas. Pierwotnie ukończony w 2003 roku, kiedy to miała miejsce rekordowa premiera Céline Dion „A New Day”. Od samego początku Colosseum polegało na systemach wzmacniających Meyer Sound dostarczanych i instalowanych przez Solotech, światowego lidera w zakresie rozwiązań i usług AV. Podczas modernizacji wybór padł również... Koncert Avicii Tribute z masywnym systemem Meyer LEO
Koncert Avicii Tribute z masywnym systemem Meyer LEO 5 grudnia 2019 roku, na szwedzkim stadionie narodowym “Friends Arena” odbył się niezwykły koncert, który zgromadził ponad 58 tys. widzów. Temat dotyczył twórczości zmarłego twórcy Tima Berglinga - znanego jako Avicii. Lineup tworzył zestaw 20 artystów takich jak Rita Ora, Aloe Blacc, Adam Lambert, Dan Tyminski, David Guetta, Kygo, Laidback Luke, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Nicky Romero. Tak duże wydarzenie wymagało równie masywnego i bezkompromisowego zestawu nagłośnienia. Tym tematem zajęła się niezawodna firma Meyer Sound z systemami liniowymi LEO. Ogromnym...
Tascam DR-10L teraz z iZotope RX 7 Elements Tascam DR-10L teraz z iZotope RX 7 Elements Najnowszy DR-10L od TASCAM to ultra-kompaktowa kombinacja cyfrowego rejestratora z mikrofonem lavalier, zaprojektowana zarówno dla twórczego filmowca, jak i dla zapracowanego kamerzysty. To także potężne narzędzie do rozwiązywania problemów, zapewniające profesjonalną jakość dźwięku i dużą wygodę. Do nagrywania w plenerze, DR-10L może być zamontowany przy każdym aktorze w świetle kamery, co sprawia, że wysięgniki, kable lub drogie (i nieprzewidywalne) systemy bezprzewodowe są zbędne. DR-10L jest także inspirującym narzędziem dla eksperymentującego reżysera dźwięku,... Jaki wpływ na pracę muzyka na scenie może mieć Klang?
Jaki wpływ na pracę muzyka na scenie może mieć Klang? Technologia sceniczna poprawiająca komfort pracy muzyków podczas występów ma zasadnicze znaczenie dla samego artysty, bo nie ma nic bardziej frustrującego dla muzyka na scenie niż zły odsłuch bądź jego kompletny brak. Firma Klang przychodzi z pomocą proponując artyście odsłuch 3D. Co to takiego? Odbyliśmy ciekawą rozmowę ze wsparciem technicznym tego producenta - Arkiem Wielgosikiem z firmy Polsound. Posłuchajcie o zaletach odsłuchu 3D.  Poza dobrodziejstwem technologii Klang, firma DiGiCo, która jest właścicielem Klanga, zaimplementowała to rozwiązanie do swoich...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

Dane firmy

 

NIP 526-030-71-75
GIOS: GIOS E0010283WZBW
REGON: 010538252;
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 71103015080000000800203007

 

Serwis

 

Serwis czynny: poniedziałek 
- piątek w godzinach 10.00 - 17.00

e-mail: serwis@polsound.pl

telefon: 22 2041 150

UWAGA!
Serwis urządzeń z dystrybucji
firmy Polsound znajduje się
na ulicy Granicznej 17, Łomianki
(dawna siedziba firmy Polsound) 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz