Polsound sp. z o.o

tel.: +48 22 2041 100
tel.: +48 22 2041 150 (serwis)
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

adres:
ul. Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa
mapa dojazdu
52.320531 20.893791

O firmie:

 

 

Firma Polsound Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

Nasza aktywność na tym polu sięga roku 1991 i zaowocowała współpracą ze wszystkimi poważnymi instytucjami administracji państwowej (W tym Kancelarie Rządu, Prezydenta i Sejmu RP), teatrami, kinami, obiektami sportowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi, firmami nagłośnieniowymi itp.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (Cyfrowe konsolety dźwiękowe dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących, część koncernu TEAC) i wielu innych. 
Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

 

   
  

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte na najbardziej prestiżowych instalacjach na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy stały skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Unikalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.
To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową, pełną gwarancję serwisową na nasze systemy.

W 2014 roku firma Polsound została wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolejnych firm o ustalonej renomie międzynarodowej.

Są to: Tannoy (firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów studyjnych i zestawów głośnikowych, w tym przeznaczonych do pracy w instalacjach nagłośnieniowych i rozgłoszeniowych), Lab.gruppen (jeden z najbardziej poważanych w świecie producentów wzmacniaczy klasy profesjonalnej, również instalacyjnych), Lake (firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała świat cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych) oraz Clear-Com (wytwórca zaawansowanych rozwiązań do komunikacji głosowej, takich jak analogowe i cyfrowe systemy partyline, cyfrowe matryce czy bezprzewodowe systemy intercom-over-IP).

Zapraszamy do współpracy.

 

Dojazd do nas to tylko 15 minut z centrum Warszawy :-)

 

Kontakt do działów:

 

W celu wysłania wiadomości, prosimy o kliknięcie, nastapi przekierowanie
do strony Polsound i możliwość wybrania deocelowego kontaktu e-mail. 

Ostatnie nowości: Polsound sp. z o.o

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO] Teatr Muzyczny Roma w Warszawie jest miejscem szczególnym na mapie polskich teatrów muzycznych. Tu wyjątkowo dba się o jakość dźwięku oraz o doznania widzów, oferując m.in. możliwość realizacji spektakli i koncertów w technologii dźwięku przestrzennego 3D. System nagłośnienia teatru modernizowany był wiele lat lecz przyszedł moment na poważne decyzje i w tym zakresie projektant systemu i realizator dźwięku - w jednym - Krzysztof Polesiński zaproponował rozwiązanie nowatorskie i przyszłościowe - technologia dźwięku immersyjnego.      Na przełomie 2019 / 2020 roku w...
Miksuj z realizatorami gwiazd - Dzisiejszy gość: Piotr Rusakowicz
Miksuj z realizatorami gwiazd - Dzisiejszy gość: Piotr Rusakowicz Firma Polsound rozpoczyna nowy cykl transmisji na żywo, w ramach którego gośćmi będą tacy realizatorzy FOH, jak: Łukasz Nowacki, Krzysztof Kilar, Andrzej Dziadek, Piotr Mastalerski, Piotr Rusakowicz i Sebastian Zalewski. Transmisje będą nadawane na żywo na kanale Polsound na YouTube co tydzień o godz. 15:00.     Harmonogram spotkań:   Łukasz "Żyraf" Nowacki - Kayah - 3.06 Krzysztof Kilar - Dawid Podsiadło, Natalia Przybysz - 10.06 Andrzej Dziadek - Tides From Nebula - 17.06 Piotr Mastalerski - Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze" - 24.06 Piotr Rusakowicz -...
Pełny ekosystem audio HD w środowiskach konferencyjnych od Shure Pełny ekosystem audio HD w środowiskach konferencyjnych od Shure Marka Shure powiększa portfolio swoich urządzeń sieciowych dedykowanych branży Audio-Video. W połączeniu z profesjonalnymi rozwiązaniami DSP IntelliMix, a w szczególności nowym oprogramowaniem do przetwarzania dźwięku, producent jest w stanie zaoferować pełen ekosystem audio wysokiej klasy dźwięku w środowiskach konferencyjnych.     MXA710 Linear Array Microphone Mikrofon liniowy MXA710 to kolejny krok w ewolucji technologii mikrofonów matrycowych Shure, zaprojektowanych do przechwytywania dźwięku wysokiej jakości w nowoczesnym środowisku konferencyjnym AV.... Williams AV nową marką w dystrybucji Polsound Williams AV nową marką w dystrybucji Polsound Firma Polsound rozszerzyła swoją ofertę o produkty amerykańskiej marki Williams AV. Założona w 1976 roku firma oferuje profesjonalne rozwiązania audio i video. W ofercie znajdują się między innymi cyfrowe i analogowe systemy komunikacji bezprzewodowej Digi-Wave i FM pracujące w różnych trybach - tour guide, dystrybucji tłumaczeń czy interkomu, szeroka oferta pętli indukcyjnych Digi-Loop, a także bezprzewodowe systemy do prezentacji Presenter Hub. Oferowane rozwiązania skierowane są do korporacji oraz instytucji kulturalnych i edukacyjnych takich jak muzea, galerie, domy... Nowe funkcje po aktualizacji DiGiCo S21 i S31 - zobacz
Nowe funkcje po aktualizacji DiGiCo S21 i S31 - zobacz DiGiCo udostępniło najnowszą wersję oprogramowania konsolet S21 i S31. Aktualizacja dodaje długo wyczekiwany RTA w oknie EQ kanałów oraz wsparcie dla urządzeń A168D i A164D podłączonych przez DMI-Dante 64@96, a także pełne wsparcie dla kart DMI-Klang Klang Polska.     Lista zmian wprowadzonych w nowej aktualizacji:   RTA (Real Time Analyser) w oknie EQ kanałów zarówno wejściowych, jak i wyjściowych. Stanowi to doskonałe uzupełnienie ogromnego potencjału w postaci aż 21 dostępnych instancji DynamicEq, które również może być wykorzystane dla kanałów wejściowych i...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

Dane firmy

 

NIP 526-030-71-75
GIOS: GIOS E0010283WZBW
REGON: 010538252;
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 71103015080000000800203007

 

Serwis

 

Serwis czynny: poniedziałek 
- piątek w godzinach 10.00 - 17.00

e-mail: serwis@polsound.pl

telefon: 22 2041 150

UWAGA!
Serwis urządzeń z dystrybucji
firmy Polsound znajduje się
na ulicy Granicznej 17, Łomianki
(dawna siedziba firmy Polsound) 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz