Polsound sp. z o.o

tel.: +48 22 2041 100
tel.: +48 22 2041 150 (serwis)
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

adres:
ul. Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa
mapa dojazdu
52.320531 20.893791

O firmie:

 

 

Firma Polsound Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

Nasza aktywność na tym polu sięga roku 1991 i zaowocowała współpracą ze wszystkimi poważnymi instytucjami administracji państwowej (W tym Kancelarie Rządu, Prezydenta i Sejmu RP), teatrami, kinami, obiektami sportowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi, firmami nagłośnieniowymi itp.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (Cyfrowe konsolety dźwiękowe dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących, część koncernu TEAC) i wielu innych. 
Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

 

   
  

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.

Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte na najbardziej prestiżowych instalacjach na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy stały skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Unikalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.
To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową, pełną gwarancję serwisową na nasze systemy.

W 2014 roku firma Polsound została wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolejnych firm o ustalonej renomie międzynarodowej.

Są to: Tannoy (firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów studyjnych i zestawów głośnikowych, w tym przeznaczonych do pracy w instalacjach nagłośnieniowych i rozgłoszeniowych), Lab.gruppen (jeden z najbardziej poważanych w świecie producentów wzmacniaczy klasy profesjonalnej, również instalacyjnych), Lake (firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała świat cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych) oraz Clear-Com (wytwórca zaawansowanych rozwiązań do komunikacji głosowej, takich jak analogowe i cyfrowe systemy partyline, cyfrowe matryce czy bezprzewodowe systemy intercom-over-IP).

Zapraszamy do współpracy.

 

Dojazd do nas to tylko 15 minut z centrum Warszawy :-)

 

Kontakt do działów:

 

W celu wysłania wiadomości, prosimy o kliknięcie, nastapi przekierowanie
do strony Polsound i możliwość wybrania deocelowego kontaktu e-mail. 

Ostatnie nowości: Polsound sp. z o.o

Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure
Transmiter AD3 - Nowy dodatek do serii Axient od Shure Można śmiało powiedzieć, że systemy Shure Axient Digital są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu na całej ziemi. Szereg wręcz rewolucyjnych rozwiązań i mnogość możliwych ustawień to tylko mała część tego, co pojawiło się na rynku estradowym wraz z pojawieniem się serii Axient. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał najnowszy dodatek do linii produktów, który kryje się pod nazwą AD3.     Jest to kompaktowy transmiter dźwięku wykonany w technologii Plug-On, który można bezpośrednio podłączyć do źródła dźwięku, np. mikrofonu. Przeznaczony do...
DiGiCo udostępniło aktualizację 1280 dla mikserów SD DiGiCo udostępniło aktualizację 1280 dla mikserów SD Firma DiGiCo udostępniła najnowszą wersję firmware'u dla konsolet serii SD. Aktualizacja 1280 przynosi następujące zmiany, usprawnienia i poprawy zauważonych błędów: Dante IO Control Zarządzanie konfiguracją połączeń Dante dla konsolet serii SD wyposażonych w złącza kart DMI. Uaktualnienie umożliwia zarządzanie  stage-rackami A168D oraz A164D podłączonymi poprzez kartę DMI Dante 64@961. Zarządzanie rutingiem urządzeń Dante odbywa się z poziomu aplikacji Audinate Dante Controller. Sieć Dante może teraz składać się z większej ilości konsolet i racków. Dzięki temu można... Wszystko co powinieneś wiedzieć o mikserach TASCAM Model 12/16/24 - Webinar dziś o 15:00
Wszystko co powinieneś wiedzieć o mikserach TASCAM Model 12/16/24 - Webinar dziś o 15:00 Chcecie dowiedzieć się więcej o mikserach TASCAM Model 12/16/24? Już dziś o godzinie 15:00 prosto ze studia firmy Polsound Kuba Kałużny opowie Wam o różnicach, podobieństwach i trickach związanych z tymi mikserami. Webinar będzię można obejrzeć na kanale Polsound na YouTube lub w playerze poniżej:     Zobacz także: Nowoczesny vintage od TASCAM - Oto Model 24  
Co nowego w pulpitach dyskusyjnych Shure? Model MXC605 Co nowego w pulpitach dyskusyjnych Shure? Model MXC605 Firma Shure wprowadza na rynek nowe pulpity dyskusyjne MXC605, które zastąpią obecne na rynku, bardzo popularne pulpity serii DIS DDS 5900. Zachowując znajomy wygląd, nowe modele oferują zaktualizowaną funkcjonalność systemu Microflex Complete (MXC). MXC605 uzupełnia linię MXC o przystępne cenowo, podstawowe rozwiązanie do prostych dyskusji i ma na celu rozszerzenie oferty, szczególnie w sektorze samorządowym i edukacyjnym. Zmiany dotycząc zarówno pulpitów przenośnych jak i elementów montowanych w blat.     Nowy model jest pozycjonowany tak, aby zapewnić klientom... DiGiCo Quantum 338 nagłośni Lech Festiwal Inaczej 2020
DiGiCo Quantum 338 nagłośni Lech Festiwal Inaczej 2020 W warszawskiej sali prób Źle i Tanio trwają próby produkcyjne do finałowego koncertu Projektu LECH FESTIWAL INACZEJ. Choć festiwal tworzony jest nieco inaczej, to wymagania wobec jakości pozostają bez zmian. Aby sprawnie przeprowadzić realizację miksów blisko 90 kanałów dla systemu monitorowego oraz przede wszystkim dedykowanego do rejestracji; zastosowano system oparty na rozwiązaniach DiGiCo, w tym konsolecie Quantum 338. Szczegóły już niebawem!   Przygotowania produkcyjne odbywają się w sali prób Źle i Tanio.   Za realizację miksu głównego odpowiada Andrzej...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00 - 17.00

 

Dane firmy

 

NIP 526-030-71-75
GIOS: GIOS E0010283WZBW
REGON: 010538252;
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 71103015080000000800203007

 

Serwis

 

Serwis czynny: poniedziałek 
- piątek w godzinach 10.00 - 17.00

e-mail: serwis@polsound.pl

telefon: 22 2041 150

UWAGA!
Serwis urządzeń z dystrybucji
firmy Polsound znajduje się
na ulicy Granicznej 17, Łomianki
(dawna siedziba firmy Polsound) 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz