adres:
ul. Kolejowa 100 05-092 Łomianki k/W-wy
mapa dojazdu
52.336922 20.879638

siedziba firmy AudioPlus

 

 

AUDIO PLUS - Dystrybutor, Dostawca, Integrator

Od 1998 roku 

Audio Plus jest jednym z najstarszych w Polsce, renomowanym dostawcą profesjonalnego sprzętu audio. Korzystamy z najwyższej klasy urządzeń znanych światowych producentów. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla branży instalacyjnej, jak i koncertowej oraz MI. Współpracujemy z siecią sklepów muzycznych, firmami rentalowymi, integratorami, architektami i artystami. Uczestniczymy w najważniejszych przedsięwzięciach branży pro-audio w Polsce.

Pracownicy Audio Plus są zespołem zaangażowanych ludzi pełnych pasji do technologii i dźwięku.Spółka Audio Plus, założona w 1998 roku, wywodzi się z istniejącej od 1987 roku firmy Sokool. Ten znany na polskim rynku producent profesjonalnych systemów przyłączeniowych jest dziś częścią Audio Plus, dzieląc siedzibę w pięknym nowym budynku przy ulicy Kolejowej 100 w Łomiankach. Od niemal 30 lat jesteśmy dystrybutorem kabli niemieckiej firmy Klotz i złączy amerykańskiej firmy Switchcraft. Pod koniec lat ’90 - już jako Audio Plus - rozpoczęliśmy ogólnopolską dystrybucję urządzeń Electro-Voice. Od tego czasu Audio Plus stale się rozwija, włączając do portfolio takie marki jak RTS, AudioCom, Midas, KlarkTeknik, Phonak i Biamp.

Od 2014 roku prowadzimy dystrybucję urządzeń L-Acoustics - producenta najlepszych systemów koncertowych świata. Niezależnie od tego wciąż produkujemy wysokiej klasy rozwiązania przyłączeniowe pod marką Sokool, takie jak bębny kablowe.

Możemy się pochwalić licznymi usprawnieniami i patentami, a także certyfikatem dostawcy NATO. Obecnie największym odbiorcą tych produktów jest Wojsko Polskie.


PROJEKTY I INSTALACJE

Stosujemy kompleksowe rozwiązania, od dokumentacji i projektu po dostarczenie i montaż systemów dźwiękowych dla instytucji kulturalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków sportowych i stacji telewizyjnych. Cieszymy się zaufaniem architektów, integratorów i osób decyzyjnych w instytucjach, jako firma specjalizująca się w dźwięku. Niestraszne nam wyzwania nietypowych instalacji i wymagających dźwiękowo pomieszczeń.
 

IMPORT I SPRZEDAŻ

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek renomowanych marek, między innymi Electro-Voice i L-Acoustics, które cieszą się ogromnym uznaniem prosumentów i profesjonalnych muzyków. Współpracujemy z siecią troskliwie dobranych sklepów muzycznych i innych pośredników handlowych. Aby kupić dystrybuowany przez nas produkt, wyszukaj najbliższego partnera:
 
 
 
 

Ostatnie nowości: Audio Plus Sp. z o.o.

PREMIERA: L-Acoustics KARA II [video]
PREMIERA: L-Acoustics KARA II [video] KARA II to modułowy system liniowy od L-Acoustics zaprezentowany podczas trwających właśnie targów NAMM Show w USA. System może być instalowany samodzielnie lub z towarzyszącym mu subwooferem SB18 i dołącza do znanej i cenionej rodziny profesjonalnych źródeł liniowych dalekiego zasięgu – serii K. KARA II jest źródłem liniowym dalekiego zasięgu o zmiennej krzywiźnie, z wiodącym w swojej klasie maksymalnym poziomem SPL w przeliczeniu na wagę i rozmiar. To idealne rozwiązanie do zastosowań wymagających przejrzystości i zasięgu, takich jak wielkoformatowe koncerty,...
Rusza Akademia Audio Plus. Na początek: L-Acoustics L-ISA w szczegółach Rusza Akademia Audio Plus. Na początek: L-Acoustics L-ISA w szczegółach Nigdy nie jest za późno, by się uczyć. Dlatego lider rynku profesjonalnego nagłośnienia - firma Audio Plus - rozpoczyna publikację artykułów fachowych pod szyldem Akademia Audio Plus. W najbliższych tygodniach dowiesz się więcej na temat działania technologii dźwięku immersyjnego L-Acoustics L-ISA. Zapraszamy na audioplus.pl/akademia-audio-plus! Akademia Audio Plus to portal internetowy, z którego dowiesz się wielu interesujących rzeczy o technologiach audio, dostarczanych przez firmę Audio Plus, jednego z najważniejszych dystrybutorów i instalatorów profesjonalnego... Tylko do końca roku: Rabat 25% na zakup karnetu na konferencję Scena Jutra oraz spektakl gratis! Tylko do końca roku: Rabat 25% na zakup karnetu na konferencję Scena Jutra oraz spektakl gratis! Scena Jutra to Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych, przestrzeń do wymiany doświadczeń między ludźmi sceny i przedstawicielami świata technologii. Organizatorzy najbliższej edycji serdecznie zapraszają na to unikatowe wydarzenie, które odbędzie się 19-20 lutego 2020 roku.   Scena Jutra 2020   Data: 19-20 lutego 2020 Miejsce: Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie Organizatorzy: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Prolight, Audio Plus, TSE     Rabat 25% na Konferencję SCENA JUTRA 2020! Koniec roku to czas świątecznych prezentów, a... Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych Scena Jutra 2020 Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych Scena Jutra 2020 Poznaliśmy wstępne szczegóły wydarzenia, które zainteresuje z pewnością środowisko, na co dzień zajmujące się szeroko rozumianym pro audio, oświetleniem, multimediami. Ciekawe instalacje: Systemy audio w kompleksie MCER Ciekawe instalacje: Systemy audio w kompleksie MCER Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne jest wyjątkową inwestycją z uwagi na ekologiczne, wysoce wydajne rozwiązania. Firma Audio Plus z dumą dostarczyła systemy dźwiękowe do tej unikatowej instytucji. Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne w Markach jest wielofunkcyjną inwestycją o zeroenergetycznym charakterze. O części szkolnej, otwartej we wrześniu 2019, pisaliśmy już wcześniej, natomiast jego główna część, czyli budynek rekreacyjny, została otwarta pod koniec listopada 2019. Mieszczą się tu: basen, sala widowiskowa, ogromna sala sportowa, sala fitness, sala...

Dział Projektowy Audio Plus

 

projekty@audioplus.pl

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz