adres:
ul. Kolejowa 100 05-092 Łomianki
mapa dojazdu
52.336922 20.879638

siedziba firmy AudioPlus

 

 

AUDIO PLUS - Dystrybutor, Dostawca, Integrator

Od 1998 roku 

Audio Plus jest jednym z najstarszych w Polsce, renomowanym dostawcą profesjonalnego sprzętu audio. Korzystamy z najwyższej klasy urządzeń znanych światowych producentów. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla branży instalacyjnej, jak i koncertowej oraz MI. Współpracujemy z siecią sklepów muzycznych, firmami rentalowymi, integratorami, architektami i artystami. Uczestniczymy w najważniejszych przedsięwzięciach branży pro-audio w Polsce.

Pracownicy Audio Plus są zespołem zaangażowanych ludzi pełnych pasji do technologii i dźwięku.Spółka Audio Plus, założona w 1998 roku, wywodzi się z istniejącej od 1987 roku firmy Sokool. Ten znany na polskim rynku producent profesjonalnych systemów przyłączeniowych jest dziś częścią Audio Plus, dzieląc siedzibę w pięknym nowym budynku przy ulicy Kolejowej 100 w Łomiankach. Od niemal 30 lat jesteśmy dystrybutorem kabli niemieckiej firmy Klotz i złączy amerykańskiej firmy Switchcraft. Pod koniec lat ’90 - już jako Audio Plus - rozpoczęliśmy ogólnopolską dystrybucję urządzeń Electro-Voice. Od tego czasu Audio Plus stale się rozwija, włączając do portfolio takie marki jak RTS, AudioCom, Phonak, Biamp, Mipro, Yamaha, Wisycom.

Od 2014 roku firma prowadzi także dystrybucję urządzeń L-Acoustics - producenta najlepszych systemów koncertowych świata. Firma produkuje wysokiej klasy rozwiązania przyłączeniowe pod marką Sokool, takie jak bębny kablowe.

Audio Plus może się pochwalić licznymi usprawnieniami i patentami, a także certyfikatem dostawcy NATO. 


PROJEKTY I INSTALACJE

Stosujemy kompleksowe rozwiązania, od dokumentacji i projektu po dostarczenie i montaż systemów dźwiękowych dla instytucji kulturalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków sportowych i stacji telewizyjnych. Cieszymy się zaufaniem architektów, integratorów i osób decyzyjnych w instytucjach, jako firma specjalizująca się w dźwięku. Niestraszne nam wyzwania nietypowych instalacji i wymagających dźwiękowo pomieszczeń.
 

IMPORT I SPRZEDAŻ

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek renomowanych marek, między innymi Electro-Voice i L-Acoustics, które cieszą się ogromnym uznaniem prosumentów i profesjonalnych muzyków. Współpracujemy z siecią troskliwie dobranych sklepów muzycznych i innych pośredników handlowych. Aby kupić dystrybuowany przez nas produkt, wyszukaj najbliższego partnera:
 
 
 
 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

Bosch, Dynacord Pro Audio, Dynacord Public Address, Electro-Voice, Klotz, L-acoustics, Mipro, Phonak, Pliant Technologies, RadioCom, RTS, Sokool, Sono Studiotechnik, Switchcraft, Teqsas, TTA, Wisycom, Yamaha Commercial Audio

Ostatnie nowości: Audio Plus Sp. z o.o.

Artur Gadowski z zespołu IRA postawił na monitoring Mipro Artur Gadowski z zespołu IRA postawił na monitoring Mipro Artur Gadowski, wokalista kultowego rockowego zespołu IRA, zdecydował się na używanie systemu monitoringu dousznego marki Mipro.     Najnowszy cyfrowy system monitoringu osobistego MI-58 od Mipro to produkt, który szybko zdobywa zaufanie muzyków na całym świecie. Artur Gadowski z zespołu IRA zdecydował się na korzystanie z niego podczas aktualnej trasy koncertowej. Jak mówi sam muzyk, jest ona wyjątkowo gęsta, ponieważ większość koncertów to poprzesuwane terminy z okresu lockdownów w 2020 i 2021 roku. Podczas tej trasy wokalista postawił na system monitoringu... Klubowe granie na miarę XXI wieku. System L-Acoustics w klubie Sketch NITE Klubowe granie na miarę XXI wieku. System L-Acoustics w klubie Sketch NITE Sketch NITE jest od kilku lat liderem warszawskiej sceny klubowej. Stanowi miejsce wyjątkowo prestiżowe i dba o samopoczucie gości od każdej strony. Dziś oznacza to już nie tylko ofertę baru czy atrakcji wieczoru, ale także zapewnienie najwyższej jakości odtwarzanej muzyki. Dotyczy to zarówno rozdzielczości plików muzycznych, jak i najlepszego możliwego systemu nagłośnieniowego. W 2018 roku firma Audio Plus zainstalowała system nagłośnieniowy L-Acoustics w głównej sali tanecznej klubu. Natomiast podczas lockdownu w 2021 roku właściciele klubu postanowili odświeżyć górne... Electro-Voice przedstawia nową serię zestawów głośnikowych typu "point source" Electro-Voice przedstawia nową serię zestawów głośnikowych typu "point source" Firma Electro-Voice rozszerzyła swoją ofertę nagłośnień stadionów i obiektów sportowych o serię pełnozakresowych, wysokowydajnych systemów głośnikowych dalekiego zasięgu i punktowym źródle dźwięku MTS. Każdy model MTS jest wyposażony w cztery 15-calowe głośniki niskotonowe i dwa współosiowe drivery ciśnieniowe dla pasma średniej/wysokiej częstotliwości. Generuje ponad 151 dB szczytowego SPL z dokładną kierunkowością dla zastosowań o bardzo dalekim zasięgu. Cztery wysokowydajne przetworniki niskotonowe są symetrycznie połączone z tym samym pełnozakresowym falowodem, co... Audio Plus instaluje system inspicjenta RTS w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie
Audio Plus instaluje system inspicjenta RTS w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie Teatr Muzyczny Roma to najsłynniejszy w Polsce teatr specjalizujący się w spektaklach musicalowych. Jego historia sięga czasów przedwojennych, a dzisiejsza specjalizacja ukonstytuowała się za sprawą dyrektora Wojciecha Kępczyńskiego, który pełni tę rolę od 1998 roku.   JAKI SYSTEM SPRAWDZI SIĘ W TWOIM OBIEKCIE? SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KONSULTACJI    Roma wystawia w sezonie jeden tytuł, który grany jest codziennie, regularnie przy pełnej sali! Scenografia tych przedstawień przekracza granice i wyznacza kierunki profesjonalnego teatru rozrywkowego. Dla...
Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS Dynacord wprowadził nowe dodatki do ekosystemu oprogramowania SONICUE. Stworzono aplikację SONICUE Control na urządzenia z systemem iOS, a w opublikowanej nowej wersji SONICUE, V1.2.2, dodano rozwiązania znacząco ulepszające jego funkcjonalność. Oprogramowanie systemu SONICUE opiera się na zasadniczej filozofii projektowej Dynacord, dotyczącej prostoty, przejrzystości i jasności. Jego unikalny, interaktywny design zapewnia przejrzysty i kompleksowy przegląd systemu, dzięki czemu konfiguracja, strojenie i obsługa systemów dźwiękowych są szybsze, przy minimalnym wysiłku. ...

Dział Projektowy Audio Plus

 

[email protected]

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz