AURORA 8 FireWire w PROMOCJI !!!

AURORA 8 FireWire w PROMOCJI !!!

22 listopada 2007, 10:00
Producent: Lynx Studio
System rejestrująco/odtwarzjący z najwyższej półki -AURORA 8 z wygodnym interfejsem FireWire obecnie tylko za 7.199 zł !!! w promocji do 31. grudnia 2007 roku.[img:1]

[cena:1]

LynxStudio ogłasza promocję na profesjonalny 8-kanałowy system rejestrujący AURORA 8/FW, zapewniajacy jakość amerykańskiego studia nagraniowego. System składający się ze znakomitego konwertera AURURA 8 wyposażonego w opcję FireWire LT-FW. System skompletowany i przetestowany będzie przez producenta.

Dzięki promocji możesz posiąść za korzystną cenę solidne narzędzie rejestrujące (aż do 192 kHz), a stosując laptop Mac'a lub PC, w połączeniu z preampem, małym mikserem i dobrym mikrofonem masz mozliwość zarejestrować profesjonalnie materiał muzyczny w niemalże każdym miejscu.[img:2]
AURORA 8/FW jest więc idelanym rozwiązaniem dla studia produkcyjnego oferując czysty, przejrzysty dźwięk, dzięki znakomicie zaprojektowanym konwerterom AD/DA, które umozliwiły nominację Aurory 16 do nagrody TEC 2007.

Zapewne dlatego profesjonalne studia coraz częsciej stosują przetworniki AURORA 16 oraz AURORA 8 w swoich systemach rejestracji cyfrowej.

AURORA 8/FW jest także doskonałym rozwiązaniem dla domowego systemu dźwięku przestrzennego 5.1 lub 7.1 dostarczając 8 najwyższej jakości wyjść audio. Odkąd porzetwoniki AURORy są wykorzystywane w procesie udźwiękawiania fimów w tym do surroundu i do masteringu płyt CD, warto pokusić się o uzyskanie tej samej studyjnej jakosci przy odtwarzaniu filmów oraz delektowaniu się nagrań z CD.
Interfejsy audio FireWire USB

Gdzie kupić?

Lynx Studio

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Lynx Studio rozwiń listę sklepów

Studio

Klasyk Eventide na pokładzie DAW
Więcej wiadomości