GENELEC 6010A - monitor studyjny

GENELEC 6010A - monitor studyjny

5 sierpnia 2008, 12:40
Producent: Genelec

Genelec 6010A jest bardzo kompaktowym aktywnym monitorem dwudrożnym przeznaczonym do współpracy głównie z komputerem lub w środowiskach o bliskiej odległości słuchacza od źródła dźwięku. Małe gabaryty, solidna konstrukcja, niesamowity dźwięk jak na tak niewielkie wymiary, czynią z 6010A idealne narzędzie do niewielkich przenośnych systemach odsłuchowych.

Genelec 6010A posiada głośniki zasilane wzmacniaczami osobnymi dla każdego z nich, aktywne filtry zwrotnicy, zabezpieczenia obwodów elektrycznych.

Podobnie jak większe odpowiedniki, 6010A został opracowany w oparciu o identyczne technologie takie jak: technologia minimalizacji zjawiska dyfrakcji fal dźwiękowych Minimum Diffraction Enclosure™ (MDE™), technologia kontroli kierunkowości fal dźwiękowych Directivity Control Waveguide™ (DCW™). Poza tym posiada pieczołowicie zaprojektowane układy elektroniczne oraz wysokiej klasy głośniki. Głośnik niskotonowy jest w stanie przenosić do 73Hz (-3dB) przy bardzo niskich zniekształceniach, dzięki starannie zaprojektowanemu bas reflexowi. Doskonała charakterystyka kierunkowości systemu pozwala na dobrą reprodukcję stereo, a głośniki wiernie i liniowo przenoszą szerokie – jak na tak niewielkie wymiary- spektrum częstotliwości.

Wzmacniacze są całkowicie zintegrowane z głośnikami, dlatego bardzo prosta obsługa monitorów polega tylko na podłączeniu źródła dźwięku. W połączeniu monitorów Genelec 6010A z dedykowanym subwooferem 5040A można uzyskać niepowtarzalnie- wśród systemów o podobnych gabarytach – brzmienie.

Dane techniczne:

Konstrukcja 2-drożna
Pasmo przenoszenia (+/- 2.5dB) 74Hz-18kHz
Częstotliwość podziału 3kHz
Max SPL pary monitorów 102dB
Moc znamionowa 12+12W
Głośniki 3”+3/4”
Wymiary 181x121x114mm
Waga 1.4kg

Dostępne kolory: czarny, biały
[img:1]

Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Konsbud Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

TiMax nową marką w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz