WNAMM10: PolyTune od TC Electronic

WNAMM10: PolyTune od TC Electronic

28 stycznia 2010, 18:00
Producent: TC Electronic
Dystrybucja: Audiostacja

[img:1:L]Produktem, który na tegorocznych targach przyciągnął najwięcej uwagi jest najnowszy wynalazek TC Electronic - pierwszy w świecie polifoniczny tuner gitarowy PolyTune.

[img:2]

Niestety. Gitarę trzeba stroić. I to dość często. Struna po strunie. Albo i nie ;-) NIE! Od teraz możliwe jest strojenie wszystkich strun na raz, jednocześnie. Dzięki pierwszemu w świecie polifonicznemu tunerowi skonstruowanemu przez firmę TC Electronic.

Jak to działa? Prosto. Podłącz gitarę do PolyTune (mała i niewinnie wyglądająca kostka gitarowa), "przeleć" wszystkie struny, a wyświetlacz natychmiast pokaże, która struna jest za wysoko, a która za nisko. Teraz tylko podstrój odpowiednie struny i możesz kontynuować grę.

PolyTune współpracuje z gitarami i gitarami basowymi. Strój referencyjny może zawierać się w granicach 435 - 445 HZ. Do tego PolyTune będzie reagował prawidłowo przy strojach obniżonych (Es - H). Wszystko z dokładnością do jednego centa. Urządzenie może pracować też jako klasyczny tuner (z ruchomą "igłą") przy strojeniu "struna po strunie". PolyTune "pamięta" Twoje preferencje, sam przełącza tryby (Poly-Mono), sam dostosowuje jasność wyświetlacza do warunków oświetleniowych, jest mały, świetnie wykonany, może pracować na baterii lub zewnętrznym zasilaczu, posiada True Bypass.

TC Electronic PolyTune pojawi się w sprzedaży w najbliższych tygodniach, na początku w ograniczonych ilościach. Spodziewana cena detaliczna to około 400 zł brutto.

Metronomy, tunery Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe combo w ofercie Gibsona
Więcej wiadomości