Nowy album Wojtka Pilichowskiego

Nowy album Wojtka Pilichowskiego

12 marca 2010, 09:45
Producent: Mayones
5 marca ukazał się długo oczekiwany nowy album Wojciecha Pilichowskiego zatytułowany "Fair of Noise".

Prace nad nową płytą Pilichowskiego trwały trzy lata. Oprócz utworów instrumentalnych znalazły się na niej również piosenki. Jak informuje wydawca albumu, dobór muzyków, z którymi pracował Wojtek nie jest przypadkowy: to swoisty miks doświadczenia i młodości.
[img:2]
Obok 19-letniej Leny Romul (saxofon i śpiew) występuje także Reggie Worthy basista i chórzysta takich gwiazd jak Tina Turner i N'Sync, który w duecie z Hanią Stach zaśpiewał Superstition (S. Wonder). Na płycie znajdziemy jeszcze jeden duet, w którym Wojtek zaśpiewał ze Zbigniewem Hołdysem. Jest to utwór pt. "Ludzie" legendarnej formacji Hołdysa Plugawy Anonim. Innym, specyficznym duetem jest duet Wojtka i Stanisława Grzesiuka w "Szemranym Kawałku".

Większość materiału nagrał perkusista Radek Owczarz, a w dwóch utworach wystąpił Joel Rosenblatt (Marshal Tucker, Lynerd Skynerd, Bill Evans, Manhattan Transfer).

Płyta została wyprodukowana wspólnie przez Wojtków: Pilichowskiego i Olszaka. W nagraniu albumu "Fair of Noise" wzięli udział także: Michał Grymuza, Artur Boo-Boo Twarowski, Wiktor Tatarek (na gitarach) oraz Wojtek Olszak i Tomasz Świerk (na instrumentach klawiszowych). W jednym z utworów zaśpiewała Elżbieta Stasiuk, która jest też autorką dwóch tekstów na płycie.

Przypominamy również o super promocyjnej cenie gitary Mayones Pi 4 Live [img:3]
Nowe 'Pi' oparte jest o sprawdzoną przez Wojtka Pilichowskiego kombinację drewna i osprzętu: jesionowy korpus z topem z topoli oczkowej, klonowa szyjka z palisandrową podstrunnicą, przetworniki Bartolini Soapbar i aktywny preamp Aguilar. [img:4]

To wszystko teraz w super cenie 3449,00. Do tego producent dokłada firmowy pokrowiec Mayones Gig bag. Gitara dostępna jest w wersji 4 strunowej.

Promocja ważna jest do końca marca 
lub do wyczerpania zapasów.


Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Mayones

Dystrybucja w Polsce:

Gitary Mayones s.c.

adres:
ul. Narwicka 80-557 Gdańsk

Sklepy muzyczne > Mayones rozwiń listę sklepów

Gitara

Popularne combo w nowych odsłonach dostępne w PL.
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz