NS Design - elektryczne skrzypce z serii WAV

9 kwietnia 2010, 14:55
[img:2:L]Z myślą o muzykach smyczkowych firma NS Design przygotowała skrzypce z serii WAV nadające się na każdą kieszeń muzyków poszukujących dobrego sprzętu z rodziny elektrycznych instrumentów.

Profesjonalne wykonanie i nowoczesny wygląd łączą się z pięknym brzmieniem sprawiając, że gra na instrumentach z serii WAV to po prostu sama przyjemność.
[img:1]
Polar™ Pickup System zapewnia świetny naturalny dźwięk. Do regulacji brzmienia służą dwa potencjometry Volume i Tone. Hebanowy gryf przystosowany został tak, aby można było bez trudu osiągnąć pożądane dźwięki, a klonowe szyjka i korpus dają nie tylko bogaty sound, ale też cieszą oko swoim pięknym wyglądem. [img:3]
Precyzyjnie wykonane klucze pozwalają na radość z gry bez konieczności częstego strojenia instrumentu, a ergonomiczne ramię skrzypiec pozwala na komfortową grę. W zestawie znajduje się twardy wyścielony materiałem futerał z miejscem na dwa smyczki.

Smyczkowe Skrzypce

Gdzie kupić?

NS Design

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > NS Design rozwiń listę sklepów

HiFi

PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz