GORĄCA PROMOCJA NA BASÓWKI CS!!!

GORĄCA PROMOCJA NA BASÓWKI CS!!!

5 maja 2010, 10:00
Producent: Mayones

Dla wszystkich maniaków basowego dudnienia, przygotowaliśmy nowe atrakcyjne ceny na basówki z serii CS.

[img:1]

[img:3:R]Jeśli szukasz instrumentu o szerokich możliwościach z rockowym pazurem i mocnym dołem, nasze basy świetnie się do tego nadają. Mocne, dynamicznie brzmienie, niezawodność i wygoda gry to główne cechy basówek CS-4 i CS-5. Promocja ważna jest do końca maja lub do wyczerpania zapasów.

Seria CS

Instrumenty do każdego stylu muzycznego. Klasyka gitary basowej - charakterystyczny, dobrze rozpoznawalny kształt. Solidne materiały i ręczne wykonanie. W ofercie wersje standardowe po atrakcyjnej cenie oraz modele custom dla wymagających klientów.

1750 zł
2290 zł (cena brutto)


Flame CS-4 NEW

Nowa wersja popularnego modelu basówki z logo Flame. Nowy design korpusu i główki, nowy styl płytki (pickguard) dodają tej gitarze jeszcze bardziej indywidualny charakter. Konstrukcja bolt-on, korpus olcha w kolorze czarny monolit i 3 wersjach "przypalanki", wyk. połysk. Szyjka klon górski, kolor nat. drewno, mat. Menzura 870mm, 21 progów Schaller. Pasywny, bezpunktowy przetwornik 1xHB na magnesach alnico + aktywna elektronika, 3 zakresowa korekcja: bass-middle-treble. Płytka biała lub czarna. Stroiki w typu vintage w układzie 3+1. Do wyboru: 2 rodzaje podstrunnicy - klon (jasna) lub palisander (ciemna) - akcesoria tylko chrom.


>>> WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ <<<Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Mayones

Dystrybucja w Polsce:

Gitary Mayones s.c.

adres:
ul. Narwicka 80-557 Gdańsk

Sklepy muzyczne > Mayones rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Slash serwują nam gitarowy old school
Więcej wiadomości