Parker Dragonfly - Guitarist Choice

Parker Dragonfly - Guitarist Choice

30 października 2010, 00:00
Producent: Parker
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP
[img:1]
Parker
od dawna tworzy gitary wysokiej jakości, jednak ich wygląd budzi różne reakcje. Niektórzy wolą bardziej tradycyjne kształty, a inni zachwycają się oryginalnym wyglądem, jaki oferuje Parker.


Przez portal Musicradar testowany był model DF524 z serii Dragonfly (ang. 'ważka'), która stanowi próbę połączenia tradycyjnych kształtów z zachowaniem wyjątkowego charakteru Parkerów. Możemy przeczytać: "Modele Fly zawsze wyglądały nieco inaczej - zbyt odmiennie dla wielu - lecz zawsze grały dobrze i świetnie brzmiały". Nic dziwnego zatem, że musicradar nagrodził Parker Dragonfly tytułem "Guitarist Choice". Wszyscy chętni mogą zapoznać się z testem w języku angielskim tutaj.

Gitary Parker to perfekcyjnie wykonane, futurystyczne gitary elektryczne i basowe o charakterystycznym kształcie, oparte o zastosowanie najnowszych technologii z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów. Sygnowany nazwiskiem Kena Parkera towar z najwyższej półki. Na polskim rynku dostępne są dzięki dystrybutorowi - firmie FX Music.
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Parker

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Parker rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości