MESSE11: Instrumenty dęte z pracowni Amati

MESSE11: Instrumenty dęte z pracowni Amati

17 kwietnia 2011, 00:00
Producent: Amati


Podczas targów Musikmesse 2011 udało nam się odwiedzić stoisko Amati, gdzie jak co roku czeski producent instrumentów dętych zaprezentował swoje popularne na całym świecie kolekcje. Oto krótka fotogaleria z wystawy producenta.


Amati - Denak jest czeską firmą, produkującą wysokiej jakości instrumenty dęte, drewniane i blaszane. Tajemnicą sukcesu marki jest połączenie wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników z silną tradycją i nowoczesną technologią, tak niezbędną w produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych. Oferta producenta obejmuje produkcję instrumentów dętych od fletów po tuby, jak również wszelkiego rodzaju akcesoriów. Poza podstawową linią produkcji, firma specjalizuje się również w akcesoriach muzycznych metalowych i strunowych.

Obecnie dystrybucja instrumentów muzycznych marki Amati sięga 57 krajów na całym świecie. Instrumenty Amati słyną z wysokiej jakości, dobrej intonacji oraz perfekcji wykonania.

Wszystkie instrumenty muzyczne Amati - Denak Kraslice, wykonywane są zgodnie z długowieczną tradycją. Historia ich produkcji sięga XVIII wieku. Pod względem wielkości produkcji, Amati jest jednym z trzech największych producentów instrumentów muzycznych w Europie.

Marka Amati gwarantuje wysoką jakość produkowanych instrumentów dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i fachowego rzemiosła. Każdy instrument jest w pełni testowany przed wysłaniem do klienta. Przez lata marce zaufało wielu muzyków, od amatorów po profesjonalistów na całym świecie.
Dęte blaszane Klarnety Oboje Saksofony Flety proste Fagoty Trąbki Puzony Tuby Waltornie, rogi Dęte drewniane Flety poprzeczne Flety piccolo Kornety Flugerhorny Tenory, barytony, eufonie

Gdzie kupić?

Amati Amati www.amati.cz

Dystrybucja w Polsce:

ADA MUSIC

adres:
ul. Kopernika 25a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Sklepy muzyczne > Amati rozwiń listę sklepów

Nils Petter Molvær w Warszawie
Więcej wiadomości