WNAMM2012: Efekty od Egnatera? Jak najbardziej!

WNAMM2012: Efekty od Egnatera? Jak najbardziej!

9 marca 2012, 00:00
Producent: Egnater
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

[img:1]

Bruce Egnater, założyciel Egnater Amplification, osobiście zaprezentował debiutujące efekty pedałowe na targach WNAMM 2012. To pierwsza próba tej firmy w produkcji efektów gitarowych.

Pierwszy z pedałów to interesujące urządzenie dwa w jednym: boost i overdrive, nazwane adekwatnie Overdose. Funkcja boost służy nie tylko jako podbicie poziomu głośności. Za jej pomocą można też zmieniać barwę oraz modyfikować moc sygnału na wejściu. Efekt overdrive działa jak klasyczny przester, dopełniony podobnymi funkcjami jak w przypadku boost.

[img:2]

Drugim pedałem jest Holy Driver, przester dedykowany gitarzystom metalowym. Wyposażony został dodatkowo w EQ i wbudowaną bramkę szumów, a także we wskaźnik stanu baterii oraz możliwość wyeksponowania średnich częstotliwości za pomocą jednego przełącznika.

[img:3]

W poniższym filmie zobaczyć można prezentację obu pedałów, prowadzoną osobiście przez Bruce’a Egnatera:


Czytaj więcej...

 
 
Dwa nowe wzmacniacze od znanego projektanta Bruce'a Egnater kontynuują ewolucję głów i combo serii Tweaker. Przy zachowaniu dźwiękowego...
Tak zaprezentował się Egnater na targach MESSE11...


Efekty Kaczki i whammy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Egnater rozwiń listę sklepów

Gitara

Gratka dla gitarzystów - nowy efekt do budowania przestrzeni
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz