MESSE12: Kurzweil

MESSE12: Kurzweil

29 marca 2012, 13:43
Producent: Kurzweil

 

 

Kurzweil w tym roku proponuje aż 6 nowych pianin cyfrowych. Najnowsze modele: MPG 200, MPT 100, MP 15, MP 20, MPS 20 i SPS4-8 z pewnością przyciągną uwagę. Jakość brzeminia i wykonania instrumentów to niewątpliwy atut Kurzweil`a.  

Oto najnowsze propozycje 

 

Kurzweil MPG 200

Duże cyfrowe grand piano. Posiada ta samą drewnianą klawiaturę co model CUP 2. Pianino posiada 64 głosowa polifonię, podział klawiatury Split/Layer i 140 watowe nagłośnienie wysokiej klasy z 4 głośnikami. Na pokładzie mamy 200 brzmień, 100 podkładów rytmicznych, 51 utworów demo oraz wbudowane efekty oparte o procesor Dual ambience. Na tylnym panelu znajdziemy 3 złącza MIDI (In. Out, Thru) wyjścia audio Jack 1/4” stereo i port USB z interfejsem MIDI. Swoje utwory można nagrać za pomocą rekordera który pomieści 2 ścieżki. Wykończenie tego pianina będzie dostępne tylko w najwyższej jakości lakierze fortepianowym.


Kurzweil MPT 100

Nowe piano o tej nazwie bazuje na platformie MP 10 z brzmieniami z serii PC3. Posiada wyjątkowy  design który będzie wspaniale komponował się nowoczesnych wnętrzach. Instrument posiada nagłośnienie o łącznej mocy 30W z czterema głośnikami. Posiada polifonię 64 głosy, podział klawiatury Split/Layer, 88 brzmień, i 78 podkładów rytmicznych. Wbudowany rekorder pomieści 2 ścieżki utworu. Instrument wyposażono w ważona klawiaturę i 2 znakowy przewijany wyświetlacz. W złączach znajdziemy wejścia i wyjścia MIDI oraz wejścia i wyjścia audio Jack ¼”. Pinino możemy podłączyć także do komputera Kajo kontroler MIDI przez złącze USB. 

Kurzweil MP 15

 
To cyfrowe pianino plasuje się oczko wyżej niż dotychczasowy model MP 10. Jest to pianino oparte o platformę SP 4 i posiada 128 brzmień pojedynczych oraz 64 setupy multi instrumentalne. Pianina ma 64 pogłosowa polifonię i nagłośnienie 30W czterogłośnikowe. Na pokładzie mamy także wybór 8 zestawów perkusyjnych oraz 60 rodzajów podkładów rytmicznych. Ważona klawiatura posiada 10 ustawień czułości a pokładowy rekorder pomieści 4 utwory, każdy po 2 ślady. Na pokładzie mamy wybór różnych rodzajów efektów w tym multiefekty dla warstwy layer w ustawieniach setup. Całość dopełnia podświetlany 16 znakowy wyświetlacz LCD. Instrument posiada 2 wyjścia, 2 wejścia audio, wejście do odtwarzacza MP3 i złącze USB MIDI
 
 

Kurzweil MP 20

 
To pianino dla tych którzy oczekują dużo od swojego domowego instrumentu. Tak samo jak w modelu MP 10 posiada doskonały procesor MARA który odpowiada za cyfrowe przetwarzanie dźwięku na najwyższym poziomie. Wybór 200 instrumentów zaspokoi nawet największe wymagania muzyków. MP 20 posiada pełno ważoną klawiaturę Hammer Action plus escapment. Do dyspozycji mamy 10 zestawów perkusyjnych i 100 rodzajów podkładów rytmicznych. Wszystkie informacje wyświetlane są na przewijanym wyświetlaczu LED. Instrument posiada polifonie 64 głosowa oraz nagłośnienie 36 W czterogłośnikowe. Recorder na 2 utwory ma możliwość zapisu podkładu rytmicznego. Za przetwarzanie wbudowanych efektów odpowiada podwójny procesor Dual ambience. Instrument posiada złącza MID USB oraz wejścia audio RCA  i wyjścia Jack ¼”. Na wyposażeniu znajdują się także tradycyjne złącza MIDI. W drewnianej obudowie dostępne sa wykończenia w okleinie i lakierze fortepianowym. Instrument jest także dostepny w obudowie z tworzywa pod nazwą MPS 20. W takim wykonaniu posiada nagłośnienie 30 W równiez czterogłośnikowe.
 
 
  

Kurzweil SPS4-8 i PC3LE 8

 
SPS4-8 jak sama nazwa wskazuje jest to pianino cyfrowe oparte na popularnej i cenionej platformie dla stage pian z serii SP4. Model SPS4-8 posiada pełno ważoną klawiaturę i wbudowane nagłośnienie 30 W czterogłośnikowe. Z boku posiada także pitchband który działa jak kontroler wstęgowy. Odświeżono także model PC3LE 8 który otrzymał nowa obudowę taką jak w serii PC3K8 z drewnianymi, eleganckimi bokami. Instrument w tym wykończeniu będzie nieznacznie droższy od swojego poprzednika.
 
 
 
 
<div align='center' style='padding:10px 0;'><img width='600' class='pointer' src='/img/artykuly/zdjecia/zr3bBKLqhGMC4wMjA4MzMwMCAxMzMyODM4MTg5.jpg' alt='<div align='center' style='padding:10px 0;'><img width='600' class='pointer' src='/img/artykuly/zdjecia/a72UXWcA6hMC4xNjg4MDEwMCAxMzMzMDE0MDUw.jpg' alt='<div align='center' style='padding:10px 0;'><img width='600' class='pointer' src='/img/artykuly/zdjecia/Wne7pYUKNoMC44NjEwNTEwMCAxMzMzMDE2MzA1.jpg' alt='[img:1]' onclick=
Syntezatory Keyboardy Pianina Klawiatury sterujące Stage piano Pianina cyfrowe Fortepiany cyfrowe

Gdzie kupić?

Kurzweil Kurzweil www.kurzweil.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Kurzweil rozwiń listę sklepów

Studio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości