Ampeg Heritage B-15N - Powrót legendy lat 60-tych

Ampeg Heritage B-15N - Powrót legendy lat 60-tych

31 stycznia 2013, 09:00
Producent: Ampeg
Dystrybucja: Music Info

[img:1]

Ampeg rozszerzył swoją linię wzmacniaczy Heritage o kolejny model.

Nowy Heritage B-15N, tak jak inne sprzęty z tej serii, zaprojektowany i zbudowany został w USA z najwyższej jakości komponentów z absolutną uwagą poświęconą rzemiosłu i wykończeniu.

Ampeg twierdzi, że nowy Heritage B15N posiada to samo brzmienie, co jego rozchwytywany poprzednik B-15 dzięki opartej na układach scalonych, pełnolampowej konstrukcji w pięknym, czarnym ubraniu.

 

[img:2]

 

Nie ma mowy o oszczędnościach, kiedy budujemy nowy model Heritage.  Jesteśmy oddani kwestii wpompowywania życia w klasyczne projekty Ampeg w naszej amerykańskiej bazie. B-15N to pełna lampa z tymi samymi obwodami i wspaniałym brzmieniem, co ikoniczny oryginał. Dodatkowym plusem jest nadające gładkości wykończenie w czerni

Zane Williams - Ampeg Product Manager

 


Heritage B-15N posiada: dwa epokowe kanały 1964 i 1966, elastyczną korekcję Ampeg Baxandall EQ i ustalane tryby biasu - zestaw zapewniający pełną kontrolę nad brzmieniem. Najwyższej jakości konstrukcja flip-top dwuprzegrodowej kolumny pokryta jest czarną okładziną typu diamond i ma niewątpliwie wpływ na uzyskanie brzmienia oryginału. Ampeg jest przekonany, że B-15N jest drobiazgowym odtworzeniem tonu sprzętu, który jest najbardziej pożądanym wzmacniaczem basowym w historii produkcji muzycznej.

Ampeg Heritage B-15N dostępny będzie wkrótce w limitowanej serii 250 sztuk.
 
[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

Wzmacniacze Głowy basowe Kolumny basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ampeg rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości