Łatwe i przystępne cenowo rejestrowanie dźwięku

Łatwe i przystępne cenowo rejestrowanie dźwięku

9 kwietnia 2013, 15:36
Producent: Alpha Audio

[img:1]

Podstawą każdego ambitnego studia domowego jest duży mikrofon kondensatorowy oraz zestaw mikrofonów stereo.

Pierwszy z wyżej wspomnianych jest często używany do nagrywania partii wokalnych oraz mowy, jak również do nagrywania instrumentów akustycznych z bliskich odległości. Do nagrywania zbiorczego, zestaw mikrofonów stereo to wymóg.

Tyle w teorii. W praktyce, okazuje się, że nie każdego początkującego realizatora dźwięku stać na sprzęt, którego cena to już 4 cyfrowa liczba i to w dodatku w obcej walucie - euro. Nie wspominając już o wszystkich wymaganych akcesoriach, takich jak zamocowanie antywstrząsowe, osłonka przed dmuchaniem, etc.

 
[img:2]
Alpha Audio MIC Studio L

 

I tutaj wchodzi do gry mikrofon MIC Studio L oraz niewielki zestaw mikrofonowy stereo MIC Studio S Alpha Audio. Oba mikrofony są relatywnie niedrogie, a marzenie o własnym studiu domowym staje się realne.

MIC Studio L charakteryzuje się nowoczesnym, beztransformatorowym designem i w połączeniu z wysokiej jakości jedno-calowymi, pozłacanymi membranami, znanymi z legendarnych i drogich high-endowych mikrofonów, tworzy doskonałe parametrycznie, tradycyjne brzmienie. Nie ma również potrzeby inwestowania w akcesoria - w zestawie znajdziemy wygodne zamocowanie mikrofonu oraz aluminiowy futerał do łatwego transportu sprzętu.

 
[img:3]
Alpha Audio MIC Studio S

 

MIC Studio S dostępny jest z wymiennymi kapsułami - bezkierunkowe / kardioidalne lub wszechkierunkowe / hiperkardioidalne. Takimi mikrofonami można spokojnie nagrać, chór, instrumenty z pozycji overhead, a więc instrumenty akustyczne, perkusję, czy właśnie partie wokalne. Załączone akcesoria to osłonka przed wiatrem / dmuchaniem oraz, tak jak w przypadku MIC Studio L, trwałe, aluminiowy futerał.

Cena Alpha MIC Studio L to około €170 EUR, dokładnie tyle, ile zapłacimy za Alpha MIC Studio S.

Mikrofony Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne

Gdzie kupić?

Alpha Audio Alpha Audio www.alpha-audio.de

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Alpha Audio rozwiń listę sklepów

Tak było na Meyer Sound Panther Demo Days 2024
Więcej wiadomości