Microflex Wireless neXt 2 - Nowy system bezprzewodowy od Shure

Microflex Wireless neXt 2 - Nowy system bezprzewodowy od Shure

19 stycznia 2024, 10:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Popularna seria Microflex Wireless, stanowiąca integralną część ekosystemu Microflex firmy Shure, doczekała się rozszerzenia o kolejny element, system bezprzewodowy Microflex Wireless neXt 2 (MXW neXt 2).

Jest to wszechstronny system dwukanałowy, w konstrukcji którego wykorzystano szereg zaawansowanych funkcji. Microflex Wireless neXt 2 projektowano z myślą o stworzeniu ekonomicznego, intuicyjnego w obsłudze i uniwersalnego rozwiązania audio, przystosowanego do pracy w różnych przestrzeniach i środowiskach hybrydowych.

 

 

MXW neXt 2 to idealne, nowe rozwiązanie dla tych, którzy szukają lepszego dźwięku podczas wideokonferencji i prezentacji hybrydowych, zarówno w salach lekcyjnych, jak i przestrzeniach biznesowych. Specjaliści AV/IT w środowiskach korporacyjnych i szkolnictwie wyższym wymagają teraz jeszcze bardziej elastycznych rozwiązań w pomieszczeniach konferencyjnych, salach szkolnych i innych rozwiązaniach hybrydowych. MXW neXt 2 pomoże sprostać tym wyzwaniom, upraszczając procesy i zapewniając wyjątkową jakość dźwięku serii Microflex w przystępnej cenie, a wszystko to w przyjaznej dla użytkownika i wygodnej obudowie.

Doug Daube - Dyrektor ds. konferencji, Global Product Management w Shure

 

[img:2]

 

Innowacyjny. Intuicyjny. Uniwersalny.

W dzisiejszych środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych, integratorzy systemów wymagają przyjaznych dla użytkownika, spójnych i wysokiej jakości rozwiązań audio, od małych sal konferencyjnych po duże audytoria. Aby sprostać tym wymaganiom, MXW neXt 2 oferuje unikalne połączenie zaawansowanych procesorów DSP i wszechstronnych połączeń audio I/O, w tym USB, ale także analogowego oraz sieciowego audio za pomocą Dante. Parowanie mikrofonów odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku, a konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wszystkie te funkcje upraszczają złożone procesy instalacji systemu i oferują doskonały dźwięk od razu po wyjęciu systemu z pudełka.

Microflex Wireless neXt 2 zapewnia wysokiej jakości dźwięk w przestrzeniach o dowolnej wielkości, które wymagają tylko dwóch mikrofonów i płynnie łączy się z systemami wideokonferencyjnymi w scenariuszach ze zdalnymi uczestnikami. Oferuje również nową konstrukcję mikrofonu z ulepszonymi zabezpieczeniami i zwiększonym zakresem dynamiki oraz dłuższą żywotnością baterii wynoszącą do 28 godzin użytkowania.

 

[img:1]

 

Kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie potrzeby związane z dźwiękiem w pomieszczeniu

MXW neXt 2 umożliwia szybką i łatwą integrację w różnych pomieszczeniach dzięki jednostce bazowej typu “all-in-one”, która łączy w sobie punkt odbiorczo-nadawczy, ładowarkę i zaawansowany wbudowany procesor DSP, zmniejszając ilość wymaganego sprzętu. Może być podłączony do sieci lub używany jako samodzielny system, dzięki kompleksowemu zestawowi połączeń audio: Dante, Analog i USB.

MXW neXt 2 oferuje wybór trzech różnych, przeprojektowanych modeli mikrofonów bezprzewodowych, każdy z dodatkowym wyświetlaczem matrycowym LCD o wysokiej rozdzielczości do monitorowania pozostałego czasu pracy baterii i jakości połączenia. MXW1X Bodypack, MXW2X Handheld lub MXW6X Boundary mogą być prekonfigurowane do różnych zastosowań i mogą być ładowane w tej samej bazie.

 

[img:4]

 

Dzięki wydłużonemu czasowi pracy akumulatora wynoszącemu od 17 godzin dla mikrofonów bodypack i mikrofonów powierzchniowych do 28 godzin dla mikrofonów doręcznych, integratorzy mogą wyposażyć pomieszczenie, wiedząc, że przestrzeń będzie wyposażona w niezawodny, wyjątkowy system dźwiękowy do użytku podczas długich wykładów i całodniowych warsztatów.

Dzięki bezpośredniej łączności z systemami wideokonferencyjnymi i bezproblemowej integracji z mikrofonami matrycowymi MXA, nowy Microflex Wireless neXt 2 jest idealny do zastosowań hybrydowych, które wymagają przechwytywania dźwięku uczestników w pomieszczeniu, wzmacniania dźwięku prowadzącego i zdalnych uczestników w warunkach na żywo lub nawet podczas nagrywania. Ta wyjątkowa funkcja sprawia, że stworzenie dobrze brzmiącej przestrzeni do spotkań i nauki jest łatwiejsze do osiągnięcia.

 

[img:3]

 

Doskonałe szyfrowanie

Rozumiejąc znaczenie prywatności w przestrzeniach korporacyjnych, MXW neXt 2 posiada funkcję Shure Audio Encryption, opartą na algorytmie AES-256, która zapewnia bezpieczny sygnał audio. Algorytm szyfrowania AES-256 został przyjęty jako jedna z najbezpieczniejszych form ochrony sieci z możliwością konfiguracji przez użytkownika na wszystkich urządzeniach.

MXW neXt 2 będzie prezentowany na targach ISE 2024 (30 stycznia – 2 lutego). Odwiedź Shure na stoisku #3N300 w hali 3.

 

[img:5]
 
więcej: www.shure.com
Mikrofon bezprzewodowy Systemy bezprzewodowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości