NAMM2014: TC Electronic wypuszcza TonePrint Editor na iPada

NAMM2014: TC Electronic wypuszcza TonePrint Editor na iPada

8 lutego 2014, 11:00
Producent: TC Electronic
Dystrybucja: Audiostacja

[img:1]

TC Electronic od jakiegoś czasu pracował nad dokładnym odwzorowaniem popularnego oprogramowania i dzięki ich ciężkiej pracy teraz właściciele iPada mogą wreszcie majstrować przy swoich brzmieniach na urządzeniach iOS. Więc hura!

Edytor będący dokładnym odwzorowaniem dobrze już znanego oprogramowania dla pecetów i Macintoshów działa płynnie i bezproblemowo na urządzeniach mobilnych i gwarantuje raj dla fanów zabawy z brzmieniem w zasięgu palca. W celu podłączenia pedałów TonePrint do iPada, gitarzyści mogą używać standardowego portu do aparatu fotograficznego, który pozwala na podłączenie kabla USB.

 

[lupa:1]

 

TonePrint Editor pozwala gitarzystom na zbudowanie własnych, niestandardowych brzmień TC Electronic od podstaw - poczynając od wyjściowych barw, przez zabawę z potencjometrami i wszystkim pomiędzy. Intuicyjny interfejs użytkownika oparty na suwakach, zmiana barwy w czasie rzeczywistym oraz łatwe przechowywanie dźwięków pozwala zarówno gitarzystom, jak i basistom łatwo i szybko stworzyć dźwięki, które chcą usłyszeć i powiązać je z najlepszymi efektami TC Electronic.

Ale to, co naprawdę wyróżnia edytor TonePrint to możliwości tworzenia brzmień. TC nie oferuje kostek z kilkoma zapisanymi presetami, między którymi użytkownik może się poruszać. TonePrint zaczyna od zera i dlatego czyni wszystko możliwym. Użytkownik ma dostęp do każdego parametru wpływającego na brzmienie efektu i jest w stanie kreować je według swojej własnej woli.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z serwisu Apple App Store.

 

 

Osobiście uważam, że wszystko, co wchodzi w interakcje z iPadem jest niezłą zabawą. Jednak intuicyjny interfejs edytora TonePrint oparty na suwakach jest tak idealnie dopasowany do iPada, że przenosi możliwości modelowania brzmień TonePrints na zupełnie nowy poziom.

 

Wiem, że zabranie ze sobą laptopa na próbę, czy koncert nie jest żadnym problemem, ale z iPadem wszystko staje się jeszcze prostsze. Po prostu wrzuć iPada do torby i będziesz w stanie modelować brzmienia tak, aby dopasować je do miejsca, czy warunków w których grasz. Szybko, sprawnie i z niesamowitym rezultatem.

Tore Mogensen - manager produktów gitarowych dla TC Electronic

 

Główne cechy TonePrint Editor:

• Budowanie niestandardowych wersji popularnych efektów TC od podstaw
• Pełna kontrola nad wszystkimi parametrami efektów
• Funkcje dostosowania gałek i ich zakresu
• Intuicyjny interfejs oparty na suwakach
• Odsłuch brzmień w czasie rzeczywistym - wprowadzanie zmian i uzyskiwanie natychmiastowych rezultatów
• Całkowicie za darmo!

 

[img:3]

 

Gitary

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości