High End Systems Shifted? Premiera podczas targów Prolight + Sound 2014

High End Systems Shifted? Premiera podczas targów Prolight + Sound 2014

6 marca 2014, 08:00

[img:1]

Ostatnie tygodnie przed najważniejszymi targami w branży oświetlenia scenicznego Prolight + Sound 2014, to doskonały moment, aby szukać informacji o nadchodzących premierach. 

Od czasu do czasu do sieci przeciekają szczegóły o produktach, które mają zaskoczyć i oczywiście zachwycić publiczność na targach. Ale przede wszystkim klientów. High End Systems buduje napięcie od kilkunastu dni pokazując niewyraźne zdjęcia oraz filmiki przedstawiające ich nowy produkt. 

Czy ma on szansę zapewnić marce sukces i spodobać się klientom...? Przekonamy się już 12-go marca podczas targów Prolight +  Sound 2014 we Frankfurcie.

 [img:2]

 

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Jak podkreślić piękno klasycznych samochodów oświetleniem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz