MESSE2014: Kawai na Musikmesse 2014

MESSE2014: Kawai na Musikmesse 2014

24 marca 2014, 10:40
Producent: Kawai

Od kilkudziesięciu lat firma Kawai ciężko pracowała aby stać się jednym z wiodących producentów pianin i fortepianów. Instrumenty tego producenta wybierają pianiści, nauczyciele, studenci czy uczniowie na całym świecie.

Akustyczne instrumenty Kawai można spotkać na salach koncertowych czy na konkursach pianistycznych. Dzisiaj firma Kawai stała się symbolem doskonałości.  

Można by powiedzieć, że tylko pozazdrościć takiego sukcesu. Jednak to dopiero jego połowa! Poza akustycznymi instrumentami klawiszowymi Kawai jest także czołowym producentem pianin cyfrowych. Jego instrumenty typu stage piano wybierają klawiszowcy topowych zespołów, a wiele tzw. "domowych pianin cyfrowych" można spotkać na uczelniach czy właśnie mieszkaniach.

W tym roku, podczas Musikmesse20214, Kawai zaprezentowało sporo ciekawych instrumentów. Nowa seria fortepianów akustycznych GX, czy uzupełnienie serii K nowymi pianinami akustycznymi.

[img:1]

Ciekawą nowością jest też fortepian hybrydowy o oznaczeniu GX-2 ATX. Dzięku wbudowanemu modułowi możesz cieszyć się podwójnie. Z jednej strony mamy do dyspozycji w pełni funkcjonalny fortepian akustyczny z pełnym brzmieniem. Jeśli jednak zmuszeni jesteśmy do grania w ciszy zakładamy słuchawki i nadal cieszymy się ze wszystkich możliwości jakie dostarcza nam fortepian.

[img:2]

Wśród instrumentów typu stage piano swój debiut miały dwa modele MP-7 i MP-11. Wygląda na to, że klawisze te sporo namieszają na rynku... Już wkrótce więcej informacji.

[img:3]

Pianina Pianina cyfrowe Stage piano Pianina akustyczne Fortepiany Fortepiany akustyczne Fortepiany cyfrowe

Gdzie kupić?

Kawai

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Kawai rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości