Oferta pracy: Pracownik wsparcia technicznego poszukiwany!

7 maja 2014, 10:00

Linearic, firma z 10-letnim doświadczeniem na rynku instalacyjnym pro audio oraz polski dystrybutor produktów takich marek jak DIS, Audac czy AMC, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Pracownik wsparcia technicznego.

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie urządzeń do serwisu, wstępna diagnoza, zlecenie naprawy, wydanie z serwisu, komunikacja z klientem i serwisem dot statusu naprawy
  • Prowadzenie ewidencji urządzeń w serwisie
  • Przygotowanie, aktualizacja i publikacja materiałów na stronie www/ftp dot. oferowanych przez firmę urządzeń/systemów
  • Testy nowych urządzeń/systemów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektronika, akustyka, telekomunikacja)
  • Umiejętność organizacji czasu
  • Obsługa programów biurowych oraz aplikacji CMS
  • Systematyczność
  • Biegła obsługa urządzeń AV
  • Kreatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność w działaniu

Oferta:

  • Etat - umowa o pracę w firmie z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku
  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Kontakt:

O Firmie Linearic

Nagłaśniamy
Nasza działalność jest podporządkowana Twoim potrzebom. Staramy się, aby stworzona przez nas oferta była kompletna, byś znalazł wszystko, czego szukasz z dziedziny elektroakustyki.

Firmy instalatorskie i handlowe
Zapraszamy do współpracy firmy instalujące systemy elektroakustyczne, audiowizualne oraz firmy handlowe. Zapewniamy bogatą, interesującą ofertę, korzystne warunki finansowe oraz wsparcie techniczne. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz nowe ciekawe idee.

Klienci instytucjonalni
Proponujemy stałą współpracę jako dostawca sprzętu nagłośnieniowego, systemów audiowizualnych i konferencyjnych. Wybierając nas macie Państwo nie tylko pewność, że wybraliście dobry sprzęt - wybraliście również kompetentnych ludzi, którzy z pasją wypełniają swoje obowiązki.

Klienci indywidualni
Oferujemy Państwu pełną gamę urządzeń audio oraz kabli, złączy i akcesoriów. Chętnie doradzimy w wyborze sprzętu i jego konfiguracji . Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i opiekę pogwarancyjną. Dbamy o naszych Klientów  tak, aby zawsze do nas wracali. Współpracujemy ze sklepami muzycznymi aby być bliżej Was.

Oferujemy sprzęt następujących marek

  • AUDAC: Głośniki sufitowe i ścienne

  • AMC: Głośniki sufitowe i ścienne, wzmacniacze

  • DIS: Systemy konferencyjne i tłumaczeń symultanicznych

  • Inter-M: Miksery, wzmacnicze (100V), pulpity mikrofonowe, głośniki ścienne
  • Digiton: Systemy konferencyjne, tłumaczeń i głosowania

  • RODEC: Miksery DJ, wzmacniacze i akcesoria

  • ProCab: Wtyki, złącza, kable połączeniowe i na szpulach

  • CAYMON: Szafy rack, stojaki, statywy

więcej: akustyk.pl

Pro Audio

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Hali Urania w Olsztynie
Więcej wiadomości