FBT Mitus przetestowany na dystansie 150 m.

FBT Mitus przetestowany na dystansie 150 m.

11 czerwca 2014, 11:00
Producent: FBT
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

[img:1]

FBT Mitus został przetestowany w iście amerykańskim stylu... na dystansie 150 m. Odległość nie typowa ale nie zwykle istotna w przypadku dużych imprez masowych.

Taki nietypowy materiał video (test), można odnaleźć w sieci. Chwali się nim także sam producent. Ma jednak czym, gdyż system jest doceniany już na cały świecie.

O sytemie liniowym Mitus...

System liniowy Mitus składa się z aktywnych modułów szerokopasmowych i nisko-tonowych wyposażonych w rozbudowane procesory DSP. Ich konstrukcja została dopasowana tak, aby nie wymuszać stosowania dużych grup głośnikowych w konfiguracjach przewidzianych dla mniejszych plenerów czy sal. Oczywiście w pełni rozbudowany Mitus może nagłośnić bardzo duże widowiska. Również, tak jak w poprzedniej generacji modułowych systemów liniowych FBT, w Mitusie zastosowano podwieszane sub-woofery.

[img:2]

Nowością w systemach Mitus, w porównaniu do wcześniejszego modelu Modus, jest uzupełnienie zestawu typowo liniowego o całą gamę głośników wspierających takich jak duże aktywne wolno stojące sub-woofery oraz zestaw aktywnych monitorów scenicznych.

Podsumowując nowy system liniowy FBT Mitus daje on kompletne, kompaktowe rozwiązanie liniowe, otwarte na dowolną rozbudowę, z kompletnym zapleczem dedykowanych doń kolumn wspomagających. Jest to jedno z niewielu dostępnych na rynku tak kompletnych rozwiązań. Warto również zaznaczyć, że systemy liniowe FBT są dostępne również w wersjach pasywnych.

Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > FBT rozwiń listę sklepów

NAMM'21: Znamy zwycięzców 36. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz