Monitory studyjne Monkey Banana w Sonic Vista Studios na Ibizie.

26 sierpnia 2014, 09:00
więcej info: FX MUSIC GROUP

[img:1]

Sonic Vista Studios na Ibizie weszło w posiadanie monitorów Monkey Banana, a nagrywają tam takie gwiazdy jak 50 Cent, Lady Gaga, AKON, David Guetta, Swedish House Mafia i wielu innych...

Monitory studyjne Monkey Banana dzielą się na dwie serie. Pierwsza z nich to seria TURBO, w których zastosowano głośniki 4,5,6 i 8 calowe. Dodatkowo monitory te wyposażone są w wejścia cyfrowe jak i analogowe. Dzięki wbudowanym potencjometrom mamy pełną kontrolę nad głośnością oraz wysokimi i niskimi tonami.

Seria monitorów studyjnych Gibbon jest opcją budżetową w porównaniu do serii Turbo jednak nadal przeznaczoną dla profesjonalnych użytkowników. Doskonałym miejscem do ich zastosowania będa mniejsze studia nagraniowe oraz studia domowe.

CZYTAJ NASZ TEST: Monkey Banana Turbo 5

[img:2]

[img:3]

 

 

aktywne pasywne

Gdzie kupić?

Monkey Banana Monkey Banana www.monkey-banana.de

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Monkey Banana rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz