Super UA - Interfejs klasy audiofilskiej

7 kwietnia 2015, 09:08

[img:1]

Roland Super UA łączy audiofilskie brzmienie, budowę klasy Premium i niskolatencyjne przetwarzanie w następnej generacji interfejsów audio dla Mac i PC. Z natywnym wsparciem dla odtwarzania zarówno 1-bit DSD jak i 32-bit PCM, Super UA jest najnowszym osiągnięciem techniki w wierności odtwarzania.

Niskolatencyjne sterowniki pozwalają na płynną pracę z ulubionym DAW, a modułowa konstrukcja, uproszczone sterowanie i całkowicie metalowa konstrukcja daje przyjemność używania i jest miła dla oka.

Kiedykolwiek miksujesz i edytujesz w studio lub odtwarzasz dla wiernej publiczności podczas trasy, potrzebujesz interfejsu, który zaprezentuje twoją muzykę z najwyższą klarownością i z maksymalnym wykopem. Nasz nowo opracowany silnik S1Lki DSP oraz wysokiej rozdzielczości DAC dostarczają wszystko to co najlepsze w wysokiej rozdzielczości odtwarzaniu dźwięku. High-endowy DAC w Super UA wspiera odtwarzanie 2.8 MHz/1-bit DSD oraz 192 kHz/32-bit floating point PCM - więc możesz doświadczyć pełnej rozdzielczości 32 bitów silnika audio twojego DAW. Usłysz najbardziej precyzyjne edycje i subtelności w miksie. Na scenie syntezatory programowe i ścieżki podkładowe zabrzmią najlepiej jak  potrafią, zostawiając wrażenie na twoich słuchaczach.

Główne cechy Roland Super UA:

  • Audiofilska jakość dźwięku z odtwarzaniem 1-bit DSD i 32-bit PCM
  • Cztery wejścia i cztery wyjścia na złączach XLR i 1/4-cala
  • Metalowa konstrukcja z prostym i solidnym sterowaniem oraz płynnie działającym miernikiem
  • Zawiera złącza słuchawkowe 1/4-cala i 1/8-cala
  • Elastyczna konstrukcja umożliwia zastosowanie mobilne bez potrzeby odpinania mikrofonów i monitorów
  • Duże wielofunkcyjne pokrętło i wpuszczane podświetlane przyciski zapewniają szybki dostęp do poziomów wejściowych i wyjściowych
  • Czysty dźwięk i bezszumowe operowanie dzięki świetnej klarowności i wysokiemu zapasowi dynamiki
  • Nisko-latencyjne drivery ASIO i Core Audio
  • S1LKi Sound

 

Elastyczna konstrukcja

Dzisiejsi muzycy i producenci bardzo często podróżują, komponując w pokoju hotelowym, edytując w samolocie lub miksując w domu. Super UA został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych - i często mobilnych muzykach. Jego elastyczna konstrukcja sprawia, że może zostać na stałe zainstalowany w studio i równocześnie nadal jest łatwy do zabrania ze sobą wtedy kiedy występuje taka potrzeba. Super UA zawiera główną część typu tabletop z dwoma kanałami TRS I/O i złącza słuchawkowe, plus oddzielny moduł I/O, dołączany pojedynczym wytrzymałym kablem. Moduł I/O wyposażony jest w złącza XLR dla mikrofonów i monitorów studyjnych. Ułożone bezpośrednio na twoim biurku, główna jednostka posiada duże wielofunkcyjne pokrętło otoczone przez LEDy, razem z wnękowymi podświetlanymi przyciskami, które pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich czterech wejść, dwóch zestawów monitorów, i dwóch zestawów słuchawek. Kiedy chcesz pracować nad muzyką z dala od domowego studia, główna jednostka łatwo odpina się od modułu I/O i funkcjonuje jako samodzielny dwu wejściowy i dwu wyjściowy interfejs z dwoma złączami słuchawkowymi. Pozwala to zostawić mikrofony i monitory podpięte w studio, podczas kiedy można zabrać ze sobą Super UA ze sobą w trasę, na koncert lub gdziekolwiek indziej.

[lupa:1]

Solidnie zbudowany

Jakość konstrukcji była najważniejszym kryterium przyjętym podczas tworzenia Super UA. Chcieliśmy by był solidny i niezawodny. Dlatego obudowa wykonana jest w całości z metalu. Trzyma się każdej powierzchni i nie ślizga wokoło. Pewnie działające, dokładne pokrętło pracuje oferując odpowiednio dostosowany mechanicznie klik. Uwypuklony wyglądający wskaźnik poziomów działa płynnie a sterowanie z podświetleniem LED wygląda przepiękne.

 

Moc przetwarzania

Super UA zaprojektowano dla osiągnięcia dźwięku o audiofilskiej jakości, ale też dla profesjonalnych zastosowań muzycznych. Niezależnie czy nagrywasz, miksujesz lub grasz na żywo, będziesz potrzebował interfejsu niezawodnego, pracującego przy niskich latencjach z twoim DAW i instrumentami programowymi. Będziesz mógł spokojnie oddychać przy odtwarzaniu z najlepszą jakością dźwięku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu Rolanda w tworzeniu wiodącego sprzętu audio.

Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz