Konkurs QSC TouchMix: Mały mikser - wielka sztuka!

Konkurs QSC TouchMix: Mały mikser - wielka sztuka!

20 maja 2015, 11:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Grasz imprezy na mikserach QSC TouchMix? Pochwal się swoją największą, ulubioną lub najlepiej zapamiętaną imprezą. Prześlij również zdjęcia, a możesz wygrać parę słynnych liniówek QSC KLA12! Nie zapomnij dodać kilku słów: gdzie odbyła się impreza i dlaczego właśnie o niej piszesz.

Zgłoszenie należy wysyłać na nowy fanpage QSC Polska na facebooku, jako post lub wiadomość prywatną. Zgłoszenia zostaną ocenione przez międzynarodową komisję z firmy QSC. Konkurs trwa do 30 czerwca 2015. Życzymy powodzenia!

 
[img:2]
 
 

QSC TouchMix. Profesjonalny miks - banalnie łatwo

QSC TouchMix to miksery estradowe, które zapewnią doskonałe brzmienie doświadczonym profesjonalistom, jak i początkującym użytkownikom. Modele TouchMix-8 i TouchMix-16 cieszą się sławą na całym świecie: ułatwiają pracę, przyspieszają działanie i pozostawiają satysfakcję z dobrze wykonanej roboty.

 

[img:3]

 

QSC KLA12

Element systemu liniowego QSC KLA, który zapewnia znakomite brzmienie i wygodę użytkowania. Sprytny układ spinania gron sprawia, że średniej wielkości koncert jest w stanie "opiąć" jedna osoba. Paczki KLA12 dają 500+500 W mocy i aż 131 dB skuteczności.

 

[img:1]

 
Kolumny i głośniki Systemy liniowe Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

BayArena w Leverkusen nagłośniona systemami CODA Audio
Więcej wiadomości