Cadac na ISE powiększa swoje rynki zbytu

Cadac na ISE powiększa swoje rynki zbytu

1 marca 2024, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Cadac
Dystrybucja: TOMMEX

Powrót Cadac Consoles na ISE i zaprezentowanie nowego portfolio produktów w postaci flagowego zintegrowanego, sieciowego systemu miksowania audio z serii CM spotkał się z bardzo pozytywną reakcją branży. Duże zainteresowanie mikserem CM-J50 i jego zaawansowanymi możliwościami stało się katalizatorem do założenia dedykowanej sieci dystrybucji serii CM.

 


 

Kamieniem milowym pierwszego dnia targów było podpisanie umowy dystrybucyjnej w USA z firmą Italian Speakers Imports Inc (ISI). Pod koniec trzeciego dnia brytyjski producent odbył „rozmowy” z ponad 26 dystrybutorami z całego świata. Po zakończeniu targów trwały zaawansowane negocjacje z czterema wysoce perspektywicznymi partnerami dla obszarów w Europie i Azji, po czym miały nastąpić wstępne rozmowy z kilkoma innymi partnerami.

 

[img:1]

 

Zapewnienie poważnego zainteresowania dystrybucją naszej nowej oferty produktów było głównym celem premiery serii CM na ISE 2024, ponieważ targi zapewniły wyjątkową okazję dotarcia do szerokiego grona potencjalnych partnerów. Oczywiście pojawienie się na ISE z zupełnie nowym portfolio produktów po dłuższym okresie nieobecności na rynku wiązało się z pewnymi obawami. Jednak natychmiastowa, pozytywna reakcja, jaką wywołała konsoleta CM-J50, przekroczyła nasze najbardziej optymistyczne oczekiwania.

James Godbehear - Dyrektor ds. marketingu i operacji biznesowych

 

[img:2]

[img:3]

 

Cadac CM-J50 to pierwsza z nowej serii konsolet cyfrowych brytyjskiego producenta, której obsługa oparta jest na gestach, za pośrednictwem dużego ekranu dotykowego o przekątnej 23,5 cala. Platforma sprzętowa opiera się na układach FPGA i DSP, oferując 96 kanałów wejściowych, 58 szyn wyjściowych, w tym 48 konfigurowalnych jako AUXy, grupy lub matryce, 16 grup VCA, 16 monofonicznych (lub 32 stereofoniczne) efekty, 32-pasmowy korektor graficzny plus 4-pasmowy korektor parametryczny na wszystkich wyjściach, korektor dynamiczny na każdym wejściu i wyjściu i automixer Dan Dugan. Na pokładzie jest również karta Waves 64 x 64, 16 wejść analogowych, 8 wyjść analogowych oraz 8 wejść i wyjść cyfrowych AES.

 

[img:4]

[img:5]

[img:7]

 

Dwa porty MegaCOMMS (elektryczne BNC i optyczne LC) pozwalają na podłączenie zdalnych stageboxów, dostępnych w 3 wersjach: CM-SR40, CM-SR24 i CM-SR64. Pierwszy oferuje 32 wejścia i 8 wyjść analogowych, drugi 16 wejść i 24 wyjścia analogowe, a ostatni (o wysokości 7U) - 56 analogowych wejść i 32 analogowe wyjścia. Wszystkie trzy mają też 8 wejść i 8 wyjść cyfrowych AES3.

 

[img:6]
 

Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > Cadac rozwiń listę sklepów

Aura Audio - pasywne "kardioidy" rodem z Finlandii
Więcej wiadomości