Cameo Auro Series - Nowa seria pokazana na Prolight+Sound 2016

Cameo Auro Series - Nowa seria pokazana na Prolight+Sound 2016

16 maja 2016, 11:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Na tegorocznych targach Prolight+Sound 2016 we Frankfurcie należąca do grupy Adam Hall marka Cameo zaprezentowała nową rodzinę oświetlenia Auro Series, składającą się z dwóch ruchomych matryc LED i dwóch ruchomych głowic. Na stoisku pokazano też Zenita Z 120 - najnowszy PAR z funkcją zoomu, certyfikatem IP65 i diodą COB LED 120W RGBW.

Modele Auro Bar & Auro Matrix to ruchome matryce LED wyposażone w 15-watowe diody RGBW z możliwością kontrolowania każdej diody z osobna. Oba urządzenia wyposażono w filtr Flicker Free, niepowodujący zakłóceń podczas filmowania lub robienia zdjęć, oraz zasilany bateryjnie wyświetlacz umożliwiający konfigurację oświetlenia bez konieczności podłączania zasilania.

 

[img:2]
 Cameo Auro Series

 

Uzupełnienie serii stanowią ruchome głowice Auro Beam i Auro Spot - każda o innej mocy i stopniu święcenia dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Więcej o serii Auro pisaliśmy tutaj.

 

[img:1]
Cameo Zenit Z 120

 

Zaprezentowany na stoisku Zenit Z 120 to 120-watowa dioda COB RGBW z regulacją stopnia świecenia w zakresie od 7 do 55 stopni. Urządzenie jest zgodne z normą szczelności IP65 i przeznaczone na potrzeby zewnętrznych aplikacji, np. zastosowań filmowych.

 

Czytaj także: LD Systems & Cameo na targach ISE 2016

 
Ruchome głowy spot beam Reflektory PAR

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości